Uncategorized

روش عجیب بازاریابی زودفود!

چکیده این محصول : انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۴ ۷ نظر ۲۰,۴۴۹ بازدید

زودفود با روشی به طور کامل عجیب واسه کاربران خود سیستمی رو تعبیه کرده که باعث بیش فروشی بسیار موفقی شده! در این ویدیو به تحلیل این روش عجیب می پردازیم.

زودفود یه سرویس سرویس دهی در مورد رستورانا و فست فود هاس، این سایت واسه شما امکان خرید آنلاین از رستورانای نزدیک به خودتون رو جفت و جور کرده. شما با نصب اپلیکیشن اون به روی گوشی موبایل خود موقعیت تون رو مشخص کرده و زودفود به شما رستورانای دور و بر رو پیشنهاد میده و می تونین خیلی سریع وارد منوی رستوران مورد توجه شده و سفارش خود رو آنلاین به ثبت برسونین.

موبایل

در این ویدیو روش بازاریابی این سایت واسه افزایش فروش رو بررسی کردیم و تجربه جالبی که پس از خریدای موفق در این سایت واسه شما ایجاد می شه رو تحلیل می کنیم.

روش upselling عجیبی بعد از خرید واسه شما فعال می شه که بسیار جذاب و موفق عمل می کنه و به طور کامل هوشمندانه اجرا شده.

اگه بعد از دیدن این ویدیو به کسب اطلاعات بیشتری در مورد روش upselling علاقه داشتین این فایل تصویری آموزشی در بخش اعضای طلایی در این مورد منتشر شده که به طور کامل این مدل افزایش فروش و چگونگی اجرا اونو توضیح داده.

Upselling چیه و چیجوری فروش رو زیاد می کنه؟

×

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل اگه عضو هستین اول با نام کابری خود وارد شید وگرنه از راه فرم زیر به شکل سریع عضو سایت شید و فایل رو دانلود کنین

 

 

 

 


ورود با حساب گوگل

اطلاعات شما پیش مدیر وب به طور کامل محفوظه

لینکای دانلود

دانلود رایگان فایل تصویری روش عجیب بازاریابی زودفود!

فایل آموزشی تصویری

حجم: ۱۹ مگابایت

زمان: ۴ دقیقه

92