WPViewPDF 4.6.3.0 VCL/.NET/ActiveX

WPViewPDF کنترلی جهت نمایش و پرینت فایلهای پی دی اف در زبانهای دلفی و همچنین پلتفرم دات نت است. این کنترل قدرت بالایی در نمایش اسناد پی دی اف دارد. کافی است تا در برنامه خود آن را بر روی فرم مورد نظر قرار دهید و با تنظیم درست پراپرتی ها و اندکی کدنویسی بدون کوچکترین خطایی قابلیت نمایش و پرینت فایلهای pdf را به برنامه خود اضافه کنید. این کنترل به صورت کامپوننت VCL در دلفی استفاده میشود و در محیط دات نت نیز به صورت اکتیوایکس قابل استفاده است.

مهم نیست اسناد پی دی اف در حافظه باشند، استریمهای ورودی باشند و یا به صورت فایلهای pdf، این کنترل برای انواع این حالتها پاسخی مناسبی دارد. علاوه بر نمایش فایلهای پی دی اف، امکان ترکیب کردن این فایلها، استخراج صفحات خاصی از سند، امکان اضافه کردن تصاویر وکتور و متون گرافیکی به این اسناد نیز وجود دارد. یکی از نکات جالب توجه این محصول توانایی باز کردن و نمایش فایلهای حجیم است. بسیاری از کتابخانه ها و محصولات دیگر مادامی که فایل ورودی حجم زیاد نداشته باشد به خوبی کار میکنند ولی با افزایش حجم سند، کاربران با خطاهای عدیده ای روبرو میشوند که معمولا در این شرایط عطای محصول به لقایش بخشیده میشود.

اما طبق ادعای توسعه دهنده این کامپوننت، WPViewPDF چنین مشکلی وجود ندارد و به راحتی اسنادی با حجم بالا نیز در برنامه باز خواهند شد. یکی دیگر از نکات برجسته این کامپوننت کدنویسی آن در قالب کلاس Window است که این قدرت را به برنامه نویس میدهد تا در برنامه های ویژوال راحت تر بتوانند از توانایی های این کتابخانه برای ادغام شدن با کدهای اصلی استفاده کنند. به همراه این کامپوننت داکیومنتها و مثالهای متعددی هم برای نسخه دات نتی و هم نسخه VCL ارائه شده است که با مشاهده آنها به سرعت با کارکرد محصول آشنا خواهید شد.

 

فایلهای موجود در فولدر Crack را به تناسب 32 بیتی و 64 بیتی بودن در محل نصب برنامه کپی کنید.

دانلود WPCubed_WPViewPDF_V4.6.3

دانلود WPCubed_WPViewPDF_V4.4.4

دانلود WPCubed_WPViewPDF_4.1.8.2

دانلود WPViewPDF_3.24_VCL_.NET_ActiveX

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir11 مگابایت

background