1

Wondershare Video Converter Ultimate 10.3.0.178 + Portable/ 10.1.1.1 macOS

Wondershare Video Converter همانطور که از نامش پیداست نرم افزاری جهت تبدیل فرمتهای ویدیویی به یکدیگر است. یادتان هست روزهایی که خبری از اسمارت فونهای متنوع امروز نبود. همان دورانی که برای تماشای یک کلیپ یا فیلم در گوشی خود بایستی فرمت آن را به 3GP تبدیل میکردیم آن هم با شرایط خاص دستگاه مقصد. بعدها با گسترش تلفنهای همراه فرمت mp4 و حتی wmv نیز به فهرست پخش پیش فرض سیستم عامل گوشی اضافه شد. حتی الان هم با وجود اینکه محدودیت های بسیار کمی در پخش فایلهای ویدیویی در اسمارت فونها داریم ولی باز هم برای بعضی از فرمتها نیازمند تبدیل فرمت هستیم.

گذشته از تلفنهای هوشمند، هنوز هم از دستگاه های پخش کننده ضعیف، تلویزیونها و سایر پخش کننده ها استفاده میکنیم. برای تماشای یک فیلم یا سریال ناچار هستیم گاهی اوقات از تبدیل کننده ها استفاده کنیم. در میان نرم افزارهایی که قادر به انجام این کار هستند، Wondershare Video Converter به خوبی میدرخشد. محصولات شرکت واندرشیر به صورت ایده آلی ساده و زیبا طراجی شده است. حتی اگر کاربر مبتدی هم باشید با چند کلیک ساده میتوانید همه ترکهای ویدیویی مورد نظر را یکجا به فرمت مشخصی تبدیل کنید.

این برنامه علاوه بر تبدیل 150 فرمت ویدیویی، کار ویرایش، بهینه سازی، دانلود ویدیو، رایت کردن ویدیو روی دیسک، مرتب سازی ترکهای ویدیو، عکس برداری از فیلم و حتی تماشای فیلم را نیز به خوبی انجام میدهد. راحت بگوییم با نصب این برنامه چیزی فراتر از یک تبدیل کننده ویدیو در اختیار خواهید داشت. برای انتقال ویدیوهای اصلاح شده به دیوایسهای پرتابل برنامه امکانات مختلفی در اختیار شما قرار میدهد تا این فرایند به ساده ترین شکل ممکن انجام شود. ویدیوها را میتوانید کراپ کنید، افکتهای زیبایی به آن اضافه کنید، واتر مارک بگذارید، زیرنویس دار کنید، منوی دی وی دی را تنظیم کنید و بسیاری از کارهای دیگر که قطعا بیش از نیاز شما را برآورده خواهد کرد.

Wondershare Video Converter System Requirements

Supported OS
Windows 10/8/7/Vista/XP

Processor
750MHz Intel or AMD CPU

Free Hard Disk Space
100 MB or more

RAM
256 MB or above

فایل Readme.txt در فولدر Crack‌ را مطالعه کنید.

دانلود Wondershare_Video_Converter_Ultimate_10.3.0.178_Multilingual

دانلود Wondershare_Video_Converter_Ultimate_10.3.0.178_Multilingual_Portable

دانلود Wondershare_Video_Converter_Ultimate_for_Mac_10.1.1.1

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

نسخه ویندوز: 116 مگابایت

نسخه مک: 89 مگابایت

92