1

Wondershare PDFelement 6.5.0.3226 + Portable / 6.5 macOS

PDFelement برنامه ای است که با آن میتوانید همه نوع کار بر روی فایلهای pdf انجام دهید. به همین دلیل آن را میتوان به چاقو سوئیسی تشبیه کرد. از ایجاد فایلهای pdf گرفته، تا ویرایش، ترکیب کردن چند فایل در یک فایل واحد، تبدیل اسناد pdf به سایر فرمتهای ورد، پاورپوینت، اکسل و … را میتوان با این برنامه انجام داد. با استفاده از قابلیت ویرایش این برنامه میتوانید هر نوع فایل pdf ای را باز کنید و فونت، رنگ، اندازه متون، افزودن تصاویر مختلف به سند و … را بر روی آن انجام دهید. اگر فایل pdf اسکن شده است و محتوای متنی آن به صورت عکس درآمده است

نگران نباشید با انجین OCR قدرتمند این برنامه بسیاری از اسناد اسکن شده را میتوانید به متنهای قابل ویرایش تبدیل کنید و همانند اسناد معمولی اقدام به ویرایش و بازسازی آن کنید. در حال حاضر فناوری OCR این برنامه تنها برای تعدادی از زبانها همانند انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی و موارد مشابه آن ارائه شده است. متاسفانه به دلیل ساختار پیوسته متون فارسی و عربی تبدیل و استخراج کاراکترها از داخل تصویر کار ساده ای نیست و تا کنون تکنولوژی OCR تمییز و یکپارچه ای برای این زبانها ارائه نشده است که این برنامه ها قادر به استفاده از آن باشند.

سایر قابلیتها:

خب از این مورد بگذریم میرسیم به قابلیت ساخت فرم این برنامه که بسیار قابل توجه است. همانطور که میدانید در اسناد پی دی اف میتوان فرمهایی تعبیه کرد که با استفاده از آن اقدام به آمارگیری و دریافت اطلاعات به صورت تعاملی از کاربران کرد. PDFelement در این قسمت بسیار عالی عمل کرده است و شما میتوانید به راحتی فرم مورد نظرتان را ایجاد کنید. این فرم میتواند انواع تکست باکسها، چک باکسها، دکمه های رادیویی، کامبوباکس، لیست باکس، دکمه، تصاویر و … داشته باشد.

یکی دیگر از قابلیتها جالب توجه این ابزار کارآمد، امکان ترکیب کردن چندین فایل pdf در یک سند واحد است. تصور کنید بتوانید فصلهای پراکنده یک کتاب که در فایلهای جدا قرار گرفته را با یک کلیک به یک کتاب کامل تبدیل کنید. به نظرتان این جالب نیست؟ این برنامه قابلیتهای دیگری نیز همچون رمز گذاری فایلها، یادداشت گذاری در اسناد، امضای الکترونیکی، مخفی کردن اطلاعات حساس فایلهای pdf و … دارد که ترجیح میدهیم با کمی صرف وقت، خودتان به آنها پی ببرید.

PDFelement Compatibility:

Operating System: Windows 10/8.1/8/7/XP/Vista
– Processor: 1Ghz Processor or above
– RAM: 512MB RAM or above
– Available Hard Drive Space: 500 MB or above 

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Wondershare_PDFelement_Professional_6.5.0.3226_Multilingual

دانلود Wondershare_PDFelement_Professional_6.5.0.3226_Portable

دانلود PDFelement_6_Pro_6.5.0_3247_Multilingual_macOS

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

نسخه ویندوز: 71 مگابایت

نسخه پرتابل: 57 مگابایت

نسخه مک: 555 مگابایت

92