1

WINSOFT DAO Database Collection 5.6 for D10.2

Winsoft DAO Database Collection کامپوننتی جهت دسترسی به دیتابیسهای اکسس در دلفی و بورلند ++C است. برنامه نویسان دلفی میتوانند بدون استفاده از انجین BDE و به صورت مستقیم و سرراست از طریق DAO و ACEDAO به دیتابیسهاس ساخته شده در مایکروسافت اکسس دسترسی پیدا کنند. از آنجایی که DAO یا Data Access Objects سرعت به مراتب بالاتری از تکنولوژی های قدیمی تر دارد، استفاده از این کامپوننت در برنامه های دلفی باعث تسریع عملکرد آنها خواهد شد.

این کامپوننت به صورت کامل از نسخه های ۳٫۵ و ۳٫۶ DAO پشتیبانی میکند و برای استفاده از آن هیچگونه نیازی به وجود انجین BDE نخواهید داشت بنابراین علاوه بر سرعت دسترسی بالا، برنامه شما از استقلال پذیری خوبی نیز برخوردار خواهد شد. یکی از موضوعات مهم نه تنها در مورد این کامپوننت بلکه در مورد همه کامپوننتهای عرضه شده بحث سازگاری آنها با کامپوننتهای قدیمی است. این موضوع به خصوص در برنامه های قدیمی که اکنون قصد بروزرسانی کد آنها را دارید بسیار حائز اهمیت است. چرا که سازگار نبودن کامپوننتهای جدید به معنی بازنویسی بخش زیادی از کدهای قدیمی است که این موضوع معمولا توسعه دهندگان را از این کار منصرف میکند.

این نوید را به شما میدهیم که استفاده از این کامپوننت هیچ گونه عدم سازگاری با کامپوننتهای قبلی شما نخواهد داشت. این کاموننت به صورت مسالمت آمیز در کنار کدهای قدیمی شما قابل استفاده است. استفاده از این کامپوننت بسیار ساده است و آشنایی با متدهای و فانکشنهای موجود در آن وقت زیادی لازم نخواهد داشت. در حال حاضر این محصول برای دلفی، C++ Builder 5-10 و همچنین لازاروس ۱٫۶ قابل استفاده است. توصیه میکنیم اگر برنامه نویسی دلفی یا C++ Builder هستید و در بخشی هایی از برنامه خود نیازمند ارتباط با دیتابیسهای اکسس هستید استفاده از این کامپوننت را فراموش نکنید.

Winsoft DAO Database Collection System Requirements

available for Delphi/C++ Builder 5 – 10.1 and Lazarus 1.6

از فایلهای موجود در فولدر Crack برای از بین بردن محدودیت ساختاری نرم افزار استفاده کنید.

دانلود Winsoft_DAO_Database_Collection_5.6_for_DXE10.2

دانلود WINSOFT_DAO_Database_Collection_V5.5_for_D5-D2010_DXE-DXE8_D10-D10.1

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۴ مگابایت


92