1

Windows Repair Pro 4.0.1 + Portable

Windows Repair همانطور که از نامش پیداست یک ابزار مناسب برای تعمیر مشکلات مختلف ویندوز است. متاسفانه سیستم عاملهای مختلف به دلیل پیچیدگی بیش از حد هنوز هم با مشکلات و خطاهای مختلف دست و پنجه نرم میکنند. مایکروسافت از اولین نسخه ویندوز تا کنون تلاشش بر این بوده که خطاها و مشکلات رایج ویندوز کمتری شود ولی هنوز هم این مشکلات به شکلها و گونه های مختلفی وجود دارند. البته این مشکل مختص ویندوز نیست. همه سیستمهای عامل چه مک، لینوکس و … کم و بیش با این مشکلات روبرو هستند. منتهی چون ویندوز سهم بیشتری از بازار دارد اشکلات آن هم بیشتر دیده میشوند.

یکی از خطاخیزترین! قستهای ویندوز رجیستری است. این جعبه پر از کلید همیشه مسبب مشکلاتی بوده است. اینجا جعبه دنده ویندوز است. برنامه های مختلفی در هنگام نصب و یا در ضمن اجرا به این قسمت ناخنک میزنند. برای نرم افزاری های حرفه ای معمولا مشکلی نیست ولی برای دست و پا چلفتی ها معمولا در رجیستری کارهایی انجام میدهند که باعث مشکلات عدیده ای میشود. گاهی اوقات هم خود ما دست به آچار شده ایم و سراغ کلیدهای ریجیستری رفته ایم. به هر حال، مشکل به وجود آمده را بایستی با مطالعات در دیکیومنت های ویندوز و راهنماهای آنلاین انجام داد که معمولا کار هر کسی نیست.

Windows Repair برنامه ای است که با در نظر گرفتن مشکلات رایج در ویندوز که یکی از از آنها مشکلات رجیستری است و تعمیر خودکار این مشکلات کار را هم برای مبتدی ها و هم برای حرفه ای آسان کرده است. از رجیستری زیاد گفتیم چون زیاد هم مقصر است!

کاربردهای دیگر

این برنامه همچنین قادر است مشکلات دیگری مانند مشکلات پرمیژنها و مجوزهای ویندوز و کاربران، مشکلات یار دیرین ویندوز (IE)، مشکل مرتبط با آپدیتهای ویندوزی، مشکلات فایروال و تنظیمات امنیتی، مشکلات ناشی از نصب نادرست نرم افزارها، مشکلات ناشی از تنظیمات اعمال شده از سوی بدافزارها مثلا عدم توانایی بر نمایش فایلهای مخفی ویندوز و … را نیز برطرف کند. در نسخه Pro این محصول امکانات ویژه ای مانند بروزرسانی خودکار ویندوز، پاکسازی درایوها، پاکسازی حافظه، ابزارهای بهینه سازی و افزایش پایداری و سرعت سیستم و موارد دیگری است که هم اکنون میتوانید از دانلودلی دانلود کنید.

Windows All

فایلهای موجود در فولدر Crack‌ را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

دانلود Windows_Repair_Pro_4.0.1

دانلود Windows_Repair_Pro_4.0.1_Portable

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳۴ مگابایت


92