1

VMware Fusion Pro 10.1.3 macOS FiXED

VMware Fusion نرم افزاری جهت مجازی سازی در محیط سیستم عامل مکینتاش است. اگر کاربر مک هستید و برای انجام کارهایی نیازمند ویندوز یا لینوکس باشید چه میکنید؟ احتمالا با نصب سیستم عامل مورد نظر و بوت کردن سیستم وارد آن میشوید و کارتان را انجام میدهید. اما راه حلهای ساده تر و سریعتری نیز وجود دارد. VMware Fusion نرم افزاری است که با نصب در مکینتاش به شما اجازه میدهد تا هر سیستم عاملی از جمله ویندوز و لینوکس را بدون ریبوت کردن سیستم در همان محیط مک نصب و اجرا کنید.

این نرم افزار در واقع یک ماشین مجازی است که بر روی مک نصب میشود و شما دقیقا مانند یک کامپیوتر مجزا میتوانید سیستم عامل مورد نظر خود را بر روی آن نصب و اجرا کنید. شما میتوانید مشخصات سخت افزاری این ماشین مجازی را خودتان تعیین کنید. مثلا میزان حافظه، هارد، پردازنده و … همگی قابل تغییر هستند. نکته جالب استفاده از این برنامه اینجاست که بعد از اینکه کارتان با سیستم عامل مورد نظر تمام شد میتوانید آن را در حالت suspend قرار دهید تا دفعه بعدی بدون نیاز به بوت کردن سیستم عامل به سرعت آن را اجرا کنید.

همچنین قادر خواهید بود بعد از نصب سیستم عامل مورد نظر در ماشین مجازی و نصب برنامه های مورد نیاز یک اسنپ شات از آن تهیه کنید تا هر وقت با مشکلی مواجه شدید با ریکاوری آن اسنپ شات دقیقا به حالت قبل برگردید. بازگردانی این اسنپ شات سریع اتفاق میفتد و بعد از انجام عملیات دیگر هیچ اثری از آن مشکل وجود نخواهد داشت. قابل ذکر است که به هر تعداد میتوانید اسنپ شات و عملیات بازگردانی انجام دهید. این برنامه برای آن دسته از کاربرانی که مدتهای زیادی از مک استفاده کرده اند و اکنون قصد مهاجرت به سیستم عامل دیگری را دارند نیز بسیار مفید است. به این صورت که مدتی به صورت مجازی با سیستم عامل مورد نظر کار کنید و بعد از آشنایی کامل به فکر مهاجرت دائم بفتید.

VMware Fusion system requirements

OS X 10.7 or Later

از Keygen موجود در فولدر Crack‌ برای رجیستر کردن برنامه استفاده کنید.

دانلود VMware Fusion_Pro 10.1.3 macOS

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir454 مگابایت

92