1

Udemy – The Complete Android Oreo Developer Course – Build 23 Apps! 2018-5

The Complete Android Oreo Developer Course ، نام مجموعه آموزشی برنامه نویسی اندروید می باشد. در این مجموعه آموزشی، اندروید Oreo یا همان نسخه اندروید 8 مد نظر قرار گرفته است. شما در این مجموعه آموزشی ساخت و طراحی و به اجرا در آوردن کامل یک نرم افزار اندروید را یاد خواهید گرفت. این مجموعه آموزشی به گونه ای آماده شده است که دانش آموز در نهایت می تواند تمام محدودیت ها را کنار بگذارد و شروع به خلق نرم افزار هایی بی نقص کند.

مجموعه آموزشی پیش روی شما با آموزش مقدماتی دو زبان Java و Kotlin شرایط لازم برای پیشرفت شما را فراهم می آورد. شما با یادگیری دو زبان برنامه نویسی نام برده شده به راحتی می توانید نرم افزار هایی فوق العاده را طراحی و به مرحله اجرا برسانید. این مجموعه آموزشی برای هر شخصی که علاقمند به یادگیری برنامه نویسی اندروید می باشد مناسب است و شما به وسیله این آموزش می توانید از سطح مقدماتی کار خود را شروع کنید و در نهایت به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل شوید.

ویژگی دوره The Complete Android Oreo Developer Course

شما با استفاده از این مجموعه آموزشی و با به پایان رساندن تمامی جلسات آموزشی و انجام تمرین های مربوطه به این دوره قادر خواهید بود تا پروژه هایی کامل را انجام دهید. در این مجموعه آموزشی همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه از نرم افزاری که ساخته اید کسب درآمد کنید. ویژگی و مزیت این مجموعه آموزشی طراحی 23 نرم افزار اندرویدی است که شما شاهد صفر تا صد برنامه نویسی و به اجرا در آمدن این نرم افزار ها خواهید بود.

مشخصات دوره آموزشی:

  • ناشر: Udemy
  • مدرس: Rob Percival و Nick Walter
  • سطح: پایه تا پیشرفته
  • مدت زمان: 37:32:51
  • تعداد دروس: 270 درس
  • زبان: انگلیسی

سرفصل‌های The Complete Android Oreo Developer Course:

  • A Windows PC, Mac or Linux Computer

بعد از Extract با Player دلخواه خود مشاهده کنید.

این آموزش به همراه زیرنویس انگلیسی می باشد.

دانلود بخش 1 – 2 گیگابایت

دانلود بخش 2 – 2 گیگابایت

دانلود بخش 3 – 2 گیگابایت

دانلود بخش 4 – 369 مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir6.36 گیگابایت

92