1

Udemy – Blockchain and Bitcoin Fundamentals 2017-12

Blockchain and Bitcoin Fundamentals یکی از دوره‌های پرفروش یودمی است که مفاهیم کلیدی و اصلی فناوری بلاک‌چین و بیت‌کوین را به مخاطبان ارائه داده است. بیت‌کوین یک نوآوری اینترنتی و در واقع نوعی پول مجازی است که در بسیاری از مراودات تجاری تحت وب استفاده میشود و بسیاری از وب‌سایت‌ها و صرافی‌های اینترنتی بیت‌کوین را همانند دیگر واحدهای پولی معتبر شناخته و آن را خرید و فروش میکنند. همانطور که اطلاع دارید قیمت بیت‌کوین برخلاف سایر ارزها رشد بسیار خوبی داشته و در سالهای اخیر قیمت آن بسیار بالا رفته است.

اگرچه هیچ دولتی به صورت رسمی از این واحد پولی حمایت نکرده ولی این به معنای ناامن بودن آن نیست. تراکنشهای بیت‌کوین تحت سیستمی با عنوان زنجیره بلوک/بلاک‌چین بایستی به تایید هزاران نفر برسد تا یک معامله اینترنتی صورت بگیرد. رمزگشایی و ساخت بیت‌کوین‌های تقلبی در این شبکه تقریبا غیرممکن است. هر تراکنشی در دفتر کل ثبت و آغاز حرکت یک بیت‌کوین از اولین تراکنش یا حلقه زنجیر تا آخرین مورد ثبت و در اختیار همگان است. شفافیتی که در این سیستم وجود دارد شاید در هیچ سیستم بانکداری و پولی وجود نداشته باشد.

در این دوره آموزشی، مدرس ابتدا به چیستی و چرایی بیت‌کوین پرداخته است. اینکه اساسا داستان شکل‌گیری این واحد پولی از کجا آغاز شد؛ اصلا دلیل خلق این پول مجازی چه بود؛ مکانیزم عملکرد این سیستم چگونه است و ارتباط با فناوری بلاک‌چین چیست؛ قراردادهای هوشمند چه هستند؛ ارز رمزنگاری شده چیست؛ منظور از توکنهای دیجیتال چیست؛ دلیل اهمیت بلاک‌چین چیست. در این دوره همچنین تعداد مهمی از کج‌فهمی‌ها در مورد زنجیره بلوک و بیت‌کوین بیان شده است و در نهایت چگونگی شروع کار با این سیستم آموزش داده میشود.

مشخصات دوره آموزشی Blockchain and Bitcoin Fundamentals

  • زبان : انگلیسی
  • مدت زمان : ۰۲:۲۵:۳۲
  • تعداد دروس: ۳۳
  • مدرس : George Levy
  • فرمت فایل ها :  Video: h264, 1280*720 | Audio: AAC 44KHz 2ch
  • قابلیت پخش در : ویندوز ، موبایل ، تلویزیون

 

محتوای دوره آموزشی Blockchain and Bitcoin Fundamentals

  • به دست آوردن دانشی زیاد در مورد چیستی و چگونگی عملکرد تکنولوژی بلاک‌چین
  • اطلاع از واژگان رایج در بحث‌های تجاری بیت‌کوین و بلاک‌چین
  • فهم بیت‌کوین و چگونگی عملکرد آن

فهرست کامل سرفصل‌ها و عناوین آموزشی

Your Blockchain and Bitcoin Journey Begins Here
۱ Lecture 01:22

Blockchain and Bitcoin Fundamentals
۳۱ Lectures 02:18:59

Review and Free Resources
۱ Lecture 05:07

There are no requirements needed to enroll beyond having a business interest in learning how Blockchain and Bitcoin work.

پس از Extract با Player مورد نظر خود مشاهده کنید.

این آموزش به همراه زیرنویس انگلیسی می باشد.

دانلود Udemy_Blockchain_and_Bitcoin_Fundamentals_2017-12

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۸۰۲ مگابایت

92