1

TwistedBrush Pro Studio 24.03 + Portable

TwistedBrush نرم افزاری حرفه ای برای نقاشی دیجیتال است. این برنامه نام براش یا قلم مو را یدک میکشد چون تمرکز بسیار زیادی روی تنوع براشها و طبیعی بودن آنها داشته است. به کمک این برنامه میتوانید نقشهای زیبایی با انواع قلم های روغنی، زغال، پاستل، اکریلیک و … ترسیم کنید. شما میتوانید تصاویر مورد نظر خود را وارد برنامه کنید و با قلم مو ها و ابزارهای ویرایشی مختلفی که در آن تعبیه شده است تصویر مورد نظر را به یک شاهکار نقاشی دیجیتال تبدیل کنید. یکی از ویژگی های مهم این محصول سادگی آن است. تمامی ابزارها به صورت شفاف بیانگر کارایی شان هستند. اینجا با فضایی شلوغ و پیچیده روبرو نیستید. تنها با کمی صرف وقت میتوانید قسمتهای مختلف برنامه را فرابگیرید. البته سادگی این برنامه نشان از ضعف آن نیست. این برنامه امکانات ویرایشی زیادی تدارک دیده است.

سایر ویژگیها:

TwistedBrush را میتوان پادشاه نرم افزارهای نقاشی دیجیتال از حیث تنوع قلم موهای آن دانست. این برنامه بیش از 2000 قلم موی مختلف است که هر کدام ویژگی ها و مشخصه های خاص خود را دارند. این برنامه نیز همچون فتوشاپ از مفهوم لایه ها استفاده میکند. شما میتوانید لایه به لایه تغییرات مورد نظر را اعمال کنید و در نهایت با خروجی گرفتن تمامی لایه ها ترکیب و تصویر نهایی ارائه میشود. کپی کردن تصاویر و قسمتهای مختلف اشکال در این برنامه بسیار آسان است. میتوانید از ماسکها و فیلترهای مختلف استفاده کنید. فیلترها برای افزودن جلوه های بصری به نقاشی بسیار ضروری هستند چرا که ایجاد بعضی از افکت ها بدون این قست تقریبا امکان ناپذیر است.

تکسچرهای مختلفی نیز برای استفاده در پس زمینه و قسمتهای مختلف طرح وجود دارند. این نرم افزار از تبلیتهای نقاشی دیجیتال پیشتبانی میکند و اتفاقا استفاده از این دستگاه ها برای این برنامه توصیه میشود به این دلیل که بر روی این تبلتها فشار روی صفحه هم یک فاکتور تاثیر گذار در نقاشی است. با استفاده از حساسیت فشار این تبلتها میتوان خطوط مختلف را در حین ترسیم نازیک و یا ضخیم کرد. ابزارهای این برنامه در پلت های مختلفی طبقه بندی شده اند که این موضوع باعث افزایش سرعت دسترسی به این ابزارها میشود.

SYSTEM REQUIREMENTS
Windows /XP / Vista / Windows 7/ Windows 8 / Windows 10
500mb disk space
1024×768 minimum display resolution
4gb RAM (8gb or more recommended)

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود TwistedBrush_Pro_Studio_24.03

دانلود TwistedBrush_Pro_Studio_24.03_Portable

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

نسخه نصبی: 35 مگابایت

نسخه پرتابل: 31 مگابایت

92