1

TMS Business Subscription for Tokyo 10.2.2 2004

TMS Business مجموعه ای از کامپوننت های برنامه نویسی برای برنامه نویسان دلفی است. TMS Sparkle یکی از کامپوننتهای این بسته است که در واقع یک فریم ورک برای برنامه نویسی شبکه و اینترنت در دلفی است، این کامپوننت مجموعه ای از کلاسها هم برای برنامه های کلاینتی و هم سروری فراهم کرده است که برنامه نویسان میتوانند به کمک آن کارهایی مثل درخواستهای HTTP به سرور ارسال کنند و یا برنامه های سروری برای پردازش این درخواستها بسازند.Sparkle از پلتفرمهای مختلفی از ویندوز گرفته تا مک، ios و اندروید پشتیبانی میکند و همچنین جز یکی از هسته های اصلی سایر کامپوننتهای این مجموعه مانند RemoteDB و XData است.

TMS Aurelius عنوان کامپوننت بعدی این مجموعه، یک فریم ورک ORM قدرتمند برای برنامه نویسان دلفی است که با استفاده از آن میتوانند به دیتابیس مورد نظر متصل شده و هر نوع تراکنش اطلاعاتی با آن داشته باشند، با استفاده از این کامپوننت قادر به نوشتن کوئری های پیشرفته و پیچیده ای خواهید بود که در کنار پشتیبانی از ارث بری و چند ریختی و سایر ویژگی های قدرتمند، هر آنچه برای مدیریت و کار با دیتابیسها در برنامه تان نیاز دارید در اختیار شما قرار داده میشود.

RemoteDB یکی دیگر از اجزای بسته TMS Business است که خودش مجموعه ای از کامپوننتها برای ایجاد برنامه های دیتابیسی کارا، مستقل از پلتفرم، مقیاس پذیر و سه لایه توسط دلفی ست. با استفاده از RemoteDB میتوانید برنامه های دیتابیسی ایجاد کنید تا عملیات SQL، روی سرورهای راه دور http به جای سروهای دیتابیسی اجرا شوند. این قابلیت باعث میشود تا تبدیل برنامه های فعلی کلاینت/سروری به برنامه های سه لایه واقعی با کمترین تغییرات در کد مقدور باشد.

و در نهایت XData فریم ورکی قدرتمند برای توسعه ریموت ORM ها و برنامه های سروری چند لایه REST/JSON HTTP/HTTPS است که توانایی های زیادی در این زمینه در اختیار برنامه نویسان قرار میدهد.

 

لیست برنامه های این مجموعه:

For Delphi XE2, XE3, XE4, XE5, XE6, XE7, XE8, 10 Seattle, 10.1 Berlin, 10.2 Tokyo

فایل Readme.txt‌ را مطالعه کنید.

دانلود TMS_Business_Subscription_for_Tokyo_10.2.2_2004

دانلود TMS Business 1.3.0.0 for XE7

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۳۶ مگابایت

92