Technodigit 3DReshaper / Meteor 2017 MR1

3DReshaper راه حل نرم افزاری آسان و همه کاره که به پردازش انواع ابر نقطه در یک آرایه وسیعی از برنامه های کاربردی اختصاص داده شده است. از نقطه ابر به تحویل, از مهندسی به میراث, از نظر سنجی به تولید, 3DReshaper یک مجموعه کامل برای دستیابی به ابزار های آنالیز و مدل سازی سه بعدی می باشد.

 

ویژگی و امکانات 3DReshaper :

  • اسکریپت : شامل محیط جاوا اسکریپت برای نوشتن توابع به منظور انجام انجام وظایف تکراری است
  • ابزار تراز کردن : ارائه طیف وسیعی از ابزارها را برای تطبیق یا ثبت هر گونه داده (ابرها, خطوط پلیمری, مش و …)
  • نظارت, کنترل و حجم : با وجود طیف وسیعی از ابزارها, 3DReshaper یک راه حل کامل برای انجام نظارت, کنترل و حجم تجزیه و تحلیل در داده های سه بعدی می باشد
  • مش سازی سه بعدی : مش یکی از قوی ترین فرایندها در بازار است. می توانید نقاط بزرگ ابر به سرعت و به راحتی برای به دست آوردن مدل های سبک, دقیق و زیبایی شناختی پردازش کنید.
  • خطوط Polylines : شامل جعبه ابزار کامل برای ایجاد و تغییر خطوط حین شبیه سازی می باشد. با استفاده از این ابزار به راحتی می توانید محدوده را محاسبه و خطوط کانتور در DTM را دریافت کنید.
  • مهندسی معکوس / CAD : ارائه ابزارهای لازم برای اداره, بازسازی یا بهبود موارد معمول CAD. شما می توانید سطوح واقعی NURBS را محاسبه کنید تا بتوانید مدل خود را به فایل های IGES یا STEP صادر کنید
  • دوربین و تکسچر : اعمال بافت بر روی تکسچر یک راه برای افزودن جزئیات بیشتر به مش جهت رندر بسیار واقع گرایانه است. به همین دلیل است که 3DReshaper شامل ابزارهای متعدد برای نقشه برداری از هر نوع عکس (کلاسیک, هوایی, ارتو, با اعوجاج, کروی, با فوکوس کوتاه مدت …) در مدل سه بعدی است.

 

Operating System:
Windows® 10, Windows® 8 / 8.1, Windows® 7

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Technodigit_3DReshaper_2017_MR1_x64_Multilingual

دانلود Technodigit_3DReshaper_Meteor_2017_MR1_x64_Multilingual

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

530 + 484 مگابایت

background