1

SysCAD 9.3.137.21673 + Tutorial

SysCAD نرم‌افزاری قدرتمند جهت مدل‌سازی فرایند است. این برنامه اغلب در صنایع فرآوری مواد معدنی استفاده می‌شود. به کمک این محصول شما میتوانید انواع فرایندهای مورد استفاده در فرآوری مواد معدنی، صنایع پتروشیمی، کشاورزی، دارویی، صنایع غذایی و بیوتکنولوژیکی را شبیه‌سازی و توازن انرژی و حالت پایدار آن را برقرار کنید. همچنین امکان شبیه‌سازی انواع فرایندهای پویا و داینامیک وجود دارد. از این محصول میتوان در کل چرخه زندگی پروژه و به منظور امکان سنجی عملیات در دست اقدام استفاده کرد. با ارزیابی رفتار و مدلسازی دقیق فرایندها از بودجه و زمان در دسترس حداقل استفاده را به عمل آورید. به جای اینکه برای برنامه های عملیاتی و برنامه ریزی فرایند از خودتان سوال کنید که با انجام فلان کار چه اتفاقی می افتد، به صورت نرم افزاری شرایط مورد نظر را شبیه سازی کرده و نتایج مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید.

SysCAD در تمامی مراحل پروژه از امکان سنجی گرفته تا طراحی، تعمیر و نگهداری و توسعه قابل استفاده است. این نرم افزار ارزشمند به کاربران کمک میکند تا درک عمیقی از فرایندهای عملیاتی کسب کنند و از دانش کسب شده جهت تصمیم گیری بهتر، بهبود عملیات فرایند، صرفه جویی در هزینه ها و طراحی فرایندهای کاراتر و هوشمندانه تر بهره ببرند. کاربران این برنامه، اپراتورها، شرکت‌های مهندسی، مشاوران، گروه‌های تحقیق و توسعه و سازمانهای دانشگاهی هستند. به عنوان مثال محققان میتوانند از این برنامه در محیطهای آموزشی جهت کمک کردن به دانشجویان برای درک بهتر فرایندها و روش طراحی آن استفاده کنند. این کار بدون صرف هزینه و زمان زیاد، دانش خوبی به علاقه‌مندان منتقل کرده و این اجازه را به آنها میدهد تا در یک محیط نرم افزاری با طراحی فرایندها آشنا شوند.

امکانات و ویژگیهای SysCAD :

  • شبیه سازی انواع فرایندهای شیمیایی بخصوص برای صنایع فرآوری مواد معدنی
  • امکان استفاده برای طیف گسترده‌ای از مشاغل و صنایع
  • امکان استفاده در دانشگاه و محیطهای آموزشی برای تدریس طراحی و نمایش رفتار فرایندها
  • قابلیت شبیه سازی فرایندهای داینامیک
  • امکان استفاده در کل چرخه زندگی پروژه
  • و …

– SysCAD 9.3 is a 32bit Windows application that runs under the Windows7, Windows8.0, Windows8.1 and Windows 10 operating systems. The recommended operating system is Windows7 or Windows10.

– ۳۲bit or 64bit OS versions can be used.

– SysCAD does utilise multi-core processors as the solver utilises parallel processing (multi-threading). A multi-core processor should be used, a 4 core CPU is recommended.

– The use of a local SSD drive for loading and saving projects is recommended. A HDD or SSD can be used. requires approximately 250MB.

– A minimum of 4GB of RAM is required. 8GB is recommended.

– A dual-screen setup is strongly recommended for model developers. Having one display for full size and one for other applications such as Excel, documentation, data, etc is significant enhancement for productivity.

– Excel 2003 or newer for reporting. It is recommended that Excel 2010 or newer is used.

– SysCAD can be used on Mac OS X where Parallels or similar is installed with a Windows virtual machine.

– For editing text files used with SysCAD we recommend Notepad++.

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود SysCAD_9.3.137.21673

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۵۸ مگابایت

92