1

Syncovery Pro Enterprise 7.96 Build 585 x86/x64

Syncovery نرم افزاری برای تهیه پشتیبان و هماهنگ سازی فایلها و فولدرهاست. با استفاده از این برنامه شما میتوانید از فایلها و فولدرهای مهمتان بکاپ تهیه کنید و آنها را در دیوایسهای مختلف با یکدیگر هماهنگ و سینک کنید. این برنامه سرعت بسیار بالای در این کار دارد و عملکرد سینک آن به صورت لحظه ای است یعنی کوچکترین تغییراتی در ساختار فولدر و محتوای فایل ایجاد شود، آن تغییرات عینا در سایر دیوایس ها نیز هماهنگ میشود. شما میتوانید با استفاده از ابزار برنامه ریزی این نرم افزار برنامه های زمانی مختلفی تهیه کنید و نرم افزار را تنظیم کنید تا طبق این زمان بندی اجرا و وظایف محوله اش را اجرا کند. تمامی عملیاتی که در این برنامه انجام میشود کاملا امن است و هیچ کاری بدون اطلاع کاربر و بدون اینکه از قبل تنظیم شده باشد انجام نمیگردد.

این برنامه رابط کاربری ساده و مرتبی دارد و تمامی مراحل به ساده ترین شیوه ممکن به کاربر نمایش داده میشود. شما تنها کافی است طبق توضیحاتی که در ویزارد ها ارائه میشود گزینه های مناسب را بر اساس شرایط خود انتخاب کنید و در نهایت برنامه کار خود را شروع میکند. در Syncovery شما میتوانید پروفایلهای مختلفی برای انواع شیوه های بکاپ گیری و سینک کردن تعریف کنید تا هر دفعه تنظیمات و پیکربندی را تکرار نکنید و تنها با انتخاب پروفایل از پیش تعریف شده برنامه کارش را آغاز کند.

سینک کردن داده ها در این برنامه به چندین شیوه ممکن در اختیار کاربران است، به عنوان مثال شما میتوانید تنها سینک سازی یک طرفه انجام دهید که مثلا هر وقت تغییری در منبع حاصل شد، مقصد را آپدیت کند ولی تغییرات مقصد تاثیری در مبدا نداشته باشد و یا بالاعکس سینک دوطرفه که هر تغییری در مبدا یا مقصد در سوی دیگر انعکاس خواهد یافت. فولدرها و فایلهای مبدا و مقصد هر جایی میتوانند باشند حتی بر روی سرورهای FTP، هاست، سرورهای کلود و … توانایی های این برنامه در سینک کردن اطلاعات بسیار قابل توجه است و قطعا ارزش یکبار بررسی را دارد.

Syncovery Compatibility:

All versions of Windows since Windows XP and Server 2003 are fully supported, including Windows 10 and Server 2012 and all other versions and editions of Windows that have a graphical user interface. Syncovery is available in 32-bit and 64-bit editions. The 64-bit editions require at least Windows Vista. For older 64-bit Windows versions, please use the 32-bit edition of Syncovery.

For Windows 2000, please download Syncovery version 6 from our additional downloads page.

از سریال موجود در فایل متنی برای رجیسترکردن نرم افزار در حالت قطع بودن اتصال اینترنت استفاده کنید.

دانلود Syncovery_Pro_Enterprise_7.96_Build_585_x86

دانلود Syncovery_Pro_Enterprise_7.96_Build_585_x64

دانلود Syncovery_7.94a_macOS

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

نسخه ۳۲ بیتی: ۲۲ مگابایت

نسخه ۶۴ بیتی: ۲۹ مگابایت


92