SSMS Tools Pack افزونه ای برای SQL Server Management Studio است که بعد از نصب، امکانات مختلفی به این محیط اضافه میکند. با استفاده از این افزونه به راحتی میتوانید نتایج کوئری ها، محتوای یک یا چند جدول و یا کل دیتابیس را به اکسل خروجی دهید. میتوانید تاریخچه کوئری ها را در فایلهایی ذخیره نمایید. میتوانید عبارات مورد نظر خود را در قالب snippet هایی همیشه در اختیار داشته باشید. با استفاده از این ابزار خواهید توانست رنگ پنجره کوئری را بر اساس نام سرور و دیتابیس تغییر دهید. با استفاده از SSMS Tools Pack به سادگی میتوانید قالبهای گوناگونی برای کوئری ها تعریف کنید و بعدا با سرعت بالایی از این قالبها در هنگام کوئری گرفتن و یا ساخت کوئری ها جدید استفاده کنید.

یکی از کارهایی که هر برنامه نویس و یا DBA به آن نیازمند است نوشتن پروسیجرهای دخیره شده برای اعمال CRUD است.با استفاده از این برنامه میتوانید این پروسیجرها را برای یک جدول و یا حتی کل دیتابیس به آسانی ایجاد کنید. یکی دیگر از کاربردهای مهم این ابزار جستجو در نتایج کوئری هاست، بعضی از کوئری خروجی بسیار طویلی ارائه میدهند، ممکن است دنبال رکوردی باشید که یکی از فیلدهای آن دارای عبارت خاصی باشد، اینجا میتوانید از SSMS Tools Pack بخواهید تا آن رکورد را برای شما پیدا کند.

SSMS Tools Pack به کاربرانش اجازه میدهد تا یک اسکریپت واحد را بر روی چندین دیتابیس در یک سرور یکسان اجرا کنند و بدین ترتیب نیازی به تکرار اسکریپتها بر روی دیتابیسهای مختلف نیست. این افزونه قابلیتهای مختلفی را به محیط SQL Server Management Studio اضافه میکند که ما تنها تعدادی از آنها را بیان کردیم. استفاده از این ابزار کمبودهای که در محیط SSMS وجود دارد را تا حدود زیادی برطرف میکند و انجام برخی از کارهای تکراری را ساده تر میکند.

 

فایل Readme.txt را مطالعه کنید.

دانلود SSMS_Tools_Pack_4.7.3.0

دانلود SSMS_Tools_Pack_4.5.1.0_For_SSMS_2017

دانلود SSMS_Tools_Pack_4.2.0.0_For_SSMS_2014-2016

دانلود SSMS_Tools_Pack_4.0.0.0_For_SSMS_2012-2014-2016

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

2.6 مگابایت

دسته‌ها: 1

background