1

SpyHunter Malware Remediaton 4.28.5.4848 Portable

SpyHunter نرم افزاری قدرتمند و سرشناس برای حذف بدافزارهای سیستم است. این نرم افزار، سیستمهای کامپیوتری را تقریبا از هر نوع بدافزاری محافظت و در صورت آلوده بودن، پاکسازی میکند. این برنامه سعی میکند تمامی کارها را به صورت خودکار انجام دهد، تنظیمات و پیکربندی خاصی نیاز ندارد و به محض نصب، آماده اسکن و پاکسازی است. با توجه به اینکه طراحان بدافزارها همگام با تکنولوژی های امنیتی بدافزارهای خود را هوشمند میکنند، سپرهای دفاعی و امنیتی نیز بایستی خود را همگام با این پیشرفتها تجهیز کنند. SpyHunter نیز همیشه سعی میکند تا یک گام جلوتر از بدافزار نویسان باشد و نقشه های نفوذ آنها را با پدافندهای هوشمندانه تر خنثی کند.

SpyHunter در کنار قابلیتهای خودکار خود به کاربرانی که اهل سفارشی سازی تنظیمات هستند گزینه هایی در اختیارشان قرار داده است تا به راحتی بتوانند بر اساس نیازهای امنیتی خود برنامه را تنظیم و از آن استفاده کنند.

SpyHunter همچنین توان حذف بدترین نوع بدافزارها یعنی روتکیتها که در لایه های پایین سیستم عامل خود را مخفی میکنند را نیز داراست. روتکیتها با استفاده از مخفی سازی خود در فایلها و فولدرهای نهان و یا رمزنگاری شده سعی میکنند تا جلوی دسترسی سیستم های امنیتی را بگیرند. SpyHunter با تکنولوژی امنیتی پیشرفته و به روز خود به محض تشخیص این نوع از بدافزارها، به کاربر اطلاع میدهد و از او میخواهد تا با ریبوت کردن سیستم امکان حذف آن را به برنامه بدهد. بعد از ریبوت شدن، اثری از روتکیت نخواهد بود و تمامی مسیرهای آلوده پاکسازی خواهد شد.

در واقع روتکیت ها به دلیل اینکه مکانیزمهای پیشرفته ای را برای بازسازی مجدد خود در صورت حذفشان تدارک دیده اند و همچنین خود را به فایلهای سیستمی ویندوز چسبانده انده بدون ریست کردن سیستم حذف آنها غیر ممکن است، بایستی ابتدا سیس عامل غیر فعال شود و توسط سیستم عامل کوچکی که در SpyHunter تعبیه شده سیستم لود و روتکیتها را به راحتی حذف کرد. البته تمامی این عملیات به صورت خودکار انجام میشود و نیازی به مداخله کاربر نیست.

SpyHunter System Requirements:

Microsoft® Windows® XP (32-bit) Home/Professional/Tablet PC/Media Center (32-bit) with Service Pack 2 or later
Microsoft® Windows® Vista (32-bit and 64-bit) Starter/Home Basic/Home Premium/Business/Ultimate
Microsoft® Windows® ۷ (۳۲-bit and 64-bit) Starter/Home Basic/Home Premium/Professional/Ultimate
Microsoft® Windows® ۸, Windows 8.1 and Windows 8 Pro (32-bit and 64-bit)
Microsoft® Windows® ۱۰ Home/Professional/Enterprise/Education (32-bit and 64-bit) 

این نسخه پرتابل است و نیازی به فعال‌سازی ندارد؛ پس از استخراج، نرم‌افزار را اجرا کنید.

دانلود SpyHunter_Malware Remediaton 4.28.5.4848 Multilingual Portable

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۷٫۴ مگابایت


92