SMS Deliverer نرم‌افزاری عالی جهت ارسال پیامک انبوه است. این برنامه از انواع مودم‌ها و دانگل‌های GSM پشتیبانی میکند و شما به راحتی یک کلیک میتوانید برای تعداد زیادی از کاربران پیامک ارسال کنید. بازاریابها میتوانند از این محصول در راستای اهداف تبلیغاتی و ارسال پیشنهادات به کاربران خود استفاده کنند. تمامی پیامکها در یک محیط گرافیکی جمع و جور مدیریت و وضعیت ارسال یا تحویل آن‌ها به صورت نموداری نمایش داده میشود. شما میتوانید ترتیب ارسال پیامک، زمانبندی آنها، هشدارهایی برای تعداد پیامک و یادآورهایی برای وظایف مختلف تعریف کنید.

این برنامه برخلاف سایر نرم افزارهای ارسال انبوه، مبتنی بر اینترنت نیست و از سرویسهای واسط برای این کار استفاده نمیکند. شما میتوانید با یک عدد مودم سیم‌کارت خور مستقیما از طریق کامپیوتر شخصی اقدام به ارسال پیامک کنید و به جای پنلهای تحت وب وضعیت پیامکها و آمار  و ارقام مختلف را در یک برنامه ویندوزی مشاهده کنید. بنابراین شما از هر سیم کارتی میتوانید برای ارسال پیامک استفاده نمایید و برای موقعیت های زمانی مختلف کاربران خود را با تخفیفهای گوناگون شگفت زده کنید

شما میتوانید لیستی از شماره تلفنها را تهیه و در اختیار برنامه قرار دهید. این لیست را فقط یکبار تهیه میکنید و در دفعات بعدی با یک کلیک فرخوانی میکنید. این شماره تلفنها را میتوانید خروجی CSV بگیرید و در اکسل باز کنید. همچنین امکان گروه بندی شماره ها برای ارسال هدفمند پیامکها وجود دارد. امکان ساخت قالب پیش فرض برای پیامکها وجود دارد. همچنین تمامی پیامکهایی که مینویسید بدون اینکه نیازی به ذخیره سازی داشته باشند در صندوق draft ذخیره شده و هر زمان که مایل باشید ارسال خواهد شد.

امکانات و ویژگیهای SMS Deliverer:

  • ارسال گروهی پیامک به تعدادی زیادی شماره
  • امکان گروه بندی شماره تلفنها برای ارسال هدفمند sms
  • امکان گرفتن خروجی از شماره ها با فرمت CSV
  • برنامه ریزی برای ارسال زمان بندی شده
  • اولویت بندی ارسال پیامها
  • امکان تعریف هشدار برای موقعیت های مختلف
  • و …

-GSM/3G Dongle(modem) (HUAWEI, ZTE, WAVECOM etc.)
-Microsoft .NET Framework2.0sp2 (vista,Win7,Win8 already integrated, winxp,win2000,win2003 need install it. )

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود SMS_Deliverer_2.7

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۵٫۸ مگابایت


دسته‌ها: 1

background