SILKYPIX نرم افزاری مناسب جهت پردازش تصاویر خام دوربینهای دیجیتال است. این برنامه حتی به صورت باندل به همراه تعدادی از محصولات شرکتهای فوجی فیلم، پاناسونیک و پنتکس ارائه میشود. توسط این برنامه شما میتوانید از روی داده های خام تهیه شده توسط دوربینهای دیجیتال تصاویری با کیفیت و با دقت رنگ بالا تولید کنید. سایه ها و نقاط روشن در تصاویر به خوبی پردازش و در تصویر نهایی لحاظ میشود. این نرم افزار به صورت کامل در کشور ژاپن تهیه شده است و بیش از 550 مدل دوبین دیجیتال را پشتیانی میکند،

افراد زیادی از عکاسان حرفه ای گرفته تا افراد آماتور و عاشق عکاسی از این برنامه میتوانند برای تولید عکسهای با کیفیت دیجیتال استفاده کنند. این برنامه از ابتدای سال 2004 درست زمانی که نسخه ابتدای آن منتشر شد تا اکنون در حال بهبودهای مداوم برنامه جهت افزایش کیفیت تصاویر تولیدی است و در هر نسخه نیز پایبند به همین اصل شاهد پیشروی های خوبی در آن هستیم. این محصول در تولید رنگها و بازآوری آنها در دنیای دیجیتال بسیار خوب عمل میکند.

در این زمینه میتوان آن را یکی از بهترین ها دانست. همچنین سرعت پردازش تصاویر نیز بسیار بالاست ضمن اینکه کیفیت کار به هیچ وجه دستخوش تغییر نمیشود. حتی برای تصاویری با حساسیتهای بالای iso باز هم حداقل نویزها را خواهید داشت. با استفاده از این محصول خروجی تصاویر TIFF و JPEG تا حد زیادی نزدیک به تصاویر خام وروردی است و این موضوع برای عکاسان حرفه ای که جزئیات را به خوبی میبینند اهمیت فراوانی دارد. SILKYPIX علاوه بر توانمندی های بالا رابط کاربری ساده ای دارد و کاربران مبتدی نیز میتوانند برای کارهای ابتدایی خود از آن استفاده کنند. برنامه یک راهنمای غنی و کامل نیز دارد که با وجود آن هیچ یک از سوالات شما بدون پاسخ باقی نخواهد ماند.

SILKYPIX System Requirements

Microsoft® Windows® 10 / 8.1 / 7 / Vista
* Microsoft® Windows® 10 is restricted to the operating.
Restrictions: It does not correspond to the tablet mode.
CPU: Intel® Pentium 4 or later / AMD Athlon 64 or later
(64bit support recommended)
Memory: 2GB or more (Recommend 4GB or more)
HDD: 10GB or more of free disk space
Display: XGA (1,024×768), Full Color (24 bit or higher)

فایل Readme.txt در فولدر Crack‌ را مطالعه کنید.

نسخه مک او اس فقط به صورت Pro که امکانات بیشتری دارد ارائه می شود.

دانلود SILKYPIX_Developer_Studio_Pro_8.0.23.0_x64

دانلود SILKYPIX_Developer_Studio_Pro_8E_8.0.22_macOS

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

نسخه ویندوز: 385 مگابایت

نسخه مک: 337 مگابایت

دسته‌ها: 1

background