شرکت RemObject یک شرکت معروف میباشد که با مجموعه ابزارهای این شرکت قابلیت های چشمگیری در برنامه نویسی پیدا خواهید کرده. هر کدام از این کامپوننت ها را در زیر برای شما شرح داده ایم.

 

امکانات و ویژگی‌های RemObjects C#:

با استفاده از این کامپوننت قادر خواهید بود که با استفاده از زبان C# برای زبان Java، MAC, IOS, Android به صورت native برنامه طراحی کنید. به وسیله ی این کامپوننت شما میتوانید به صورت native و با استفاده از framework های انها کد زنی کنید. همچنین شما قادر خواهید بود از ابزار و کنترل های هر کدام به صورت جدا استفاده کنید. و نرم افزاری که شما نهایتا میسازید، سریع تمیز و native خواهد بود.

امکانات و ویژگی های RemObjects Elements:

این کامپوننت به شما در ساخت برنامه و پروژه ای عالی راهنمایی میکند. کامپایلر موجود در این کامپوننت به شما این اجازه را میدهد که به ۳ زبان برنامه نویسی کنید و از ابزار و ویژگی های انها نیز استفاده کنید. به کمک این کامپوننت قادر خواهید بود تا با Android, Ios, Mac, Windows, ASP.NET , java services برنامه نویسی کنید. مهم نیست که شما از چه زبانی استفاده میکنید Oxygene, C# or Swift, شما قادر خواهید بود تا با این زبان ها در تمام سیستم ها برنامه نویس کنید.

 

امکانات و ویژگی های RemObjects Hydra:

این کامپوننت یک framework قدتمند برای برنامه نویسی است که توسط ان قادر خواهید بود تا از کدهای موجود در .NET , Delphi به صورت مشترک استفاده کنید. و میتوانید تکنولوژی های مختلف از هر دو پلتفرم را یکجا استفاده کنید. میتوانید به وسیله ی این کامپونت از VCL و FireMonkey و Silverlight و WPF استفاده کنید.

 

امکانات و ویژگی های RemObjects Hydra:

این کامپوننت به شما این اجازه را میدهد که پروژه ی خود را در یک محیط برنامه نویسی ایده ال به هر زبانی که میخواهید توسعه دهید. چه شما از دلفی و چه از .NET استفاده کنید توسط این IDE میتوانید کار خود را به راحتی انجام دهید.

 

امکانات و ویژگی های RemObjects SDK for .NET:

توسط این SDk برای .NET شما قادر خواهید بود تا برنامه هایی با قابلیت های بالا و در محیط اختصاصی بنویسید. شما میتوانید از هر کدام از زبان های .NET, Coca, Java, Delphi استفاده کنید.

 

مجموعه تغییرات و ویژگی‌های جدید RemObjects از این‌جا قابل مشاهده است.

نکات برنامه‌ی RemObjects:

پس از نصب هر کدام از کامپ.ننت ها از Patch و یا Crack موجود در فولدر ان برنامه برای لایسنس ان استفاده کنید.

 

 

پس از نصب هر کدام از کامپ.ننت ها از Patch و یا Crack موجود در فولدر ان برنامه برای لایسنس ان استفاده کنید.

دانلود RemObjects_Hydra_5.0.85.1141

دانلود RemObjects_Elements 8.0.81.1667

دانلود RemObjects_Elements 7.2.77.1621

دانلود RemObjects C#

دانلود ۴٫۰٫۷۳٫۱۰۹۹ RemObjects_Hydra

دانلود ۴٫۰٫۷۷٫۱۱۰۷ RemObjects_Hydra برای XE7 (به روز شده)

دانلود ۴٫۰٫۷۷٫۱۱۰۷ RemObjects_Hydra برای XE8 (به روز شده)

دانلود RemObjects_Oxygene

دانلود RemObjects_SDK

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۷+۲۰+۱۰۷+۹۳+۹۳ مگابایت


دسته‌ها: 1

background