1

Realtime Landscaping Architect 2017.0

Realtime Landscaping Architect یک نرم افزار حرفه ای جهت طراحی منظره یا Landscape می باشد. با استفاده از این نرم افزار و طراحی طرح های دو بعدی و سه بعدی می توانید مشتریان خود را تحت تاثیر قرار دهید. نرم افزار Realtime Landscaping Architect شامل یک کتابخانه دارای بیش از ۷۲۰۰ گیاه از جمله درختچه, کاکتوس, گیاهان از همه منطقه آب و هوایی با وضوح بالا می باشد. بنابراین شما می توانید مواردی را که مناسب ترین مکان برای مشتری شما هستند را انتخاب کنید. اکثر گیاهان تصاویر با وضوح بالا, عکس های حرفه ای از گیاهان واقعی را پوشانده اند, به طوری که آنها واقعا واقع بینانه هستند. این کتابخانه همچنین شامل ۴۷۰ مدل با کیفیت بالا سه بعدی است که ایده آل برای فیلم ها و پیاده روی سه بعدی و نزدیک به ۵۰۰ مدل استاندارد ۳D با کیفیت استاندارد است.

 

ویژگی و امکانات Realtime Landscaping Architect :

  • طراحی خانه, باغچه, استخر شنا, ویژگی های آب و غیره با استفاده از ابزار های آسان
  • بروز رسانی خودکار و نمایش دو بعید و سه بعدی آنی هنگام طراحی منظره
  • نمایش دو بعدی, به نام نمایش برنامه, برای ایجاد طرح های منظره هنری, سبک, CAD یا واقع بینانه استفاده می شود. اما می تواند برای هر نمایش در صورت لزوم سفارشی شود. این قابلیت به طراحان اجازه می دهد تا هر دو طرح های دقیق دو بعدی و طرح های سه بعدی واقعی را در همان زمان ایجاد کنند.
  • بسیاری از طرح های مختلف طراحی از جمله کتابخانه نماد, گرادینت, پترن و غیره در دسترس هستند. ایجاد طرح های پر جنب و جوش غنی و یا انتخاب یک ظاهر سنتی سیاه و سفید CAD.

 

Microsoft Windows Vista/7/8/8.1/10 with the latest Microsoft service packs
۱ GHz CPU (2 GHz or more recommended)
۴ GB System Memory (8 GB or more recommended)
۳۰ GB available hard disk space
DirectX 11-compatible Video Card with 512 MB Video Memory (1 GB or more recommended)

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۳ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۴ – ۵۴۴ مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳٫۵۳ گیگابایت

92