1

RealThinClient SDK 9.21 D7-D102

RealThinClient SDK کامپوننتی برای ساخت سرور های قابل اعتماد HTTP(S), کلاینت, روتر و ISAPI با دلفی می باشد.

 

ویژگی و امکانات RealThinClient SDK :

  • توسعه ISAPI, سرور مستقل و سور شخص ثالث. یک برنامه سور بسازید و آن را به عنوان یک سرور مستقل قوی کامپایل کنید که قادر به خدمت تعداد نا محدودی از کلاینت ها می باشد. یا به عنوان توسعه ISAPI DLL, که می تواند به هر سرور ISAPI مستقر شود استفاده کنید. مانند MS IIS یا Apache. ادغام برنامه های خود به سرور مبتنی بر پیام شخص ثالث مانند سرور NexusDB.
  • چند رشته ای آسان – روشن  خاموش کرد با یک کلیک ساده: یک مکانیسم پسیار پیچیده که در تمام کامپوننت اتصال RTC ساخته شده است, که به هزاران ارتباط فعال کمک می کند تا در موضوعات جداگانه همه در همان زمان اجرا شوند.
  • پروتکل HTTP بدون هیچ مشکل فایروالی: کلاینت های RTC هرگز پیکربندی مخصوصی برای گرفتن از طریق فایروال های شرکتی و رسیدن به اینترنت ندارند. به سادگی با تنظیم ویژگی UseProxy به True, اتصال داده از یک ارائه دهنده اتصال که با استفاده از همان تنظیمات به خواندن و دریافت داده ها به اینترنت می پردازد, استفاده می کند.
  • توابع از راه دور و قابل استفاده مجدد – نوشتن و تماس آسان: پیاده سازی و استفاده آسان از توابع از راه دور به عنوان نوشتن توابع محلی. فقط کامپوننت Rtc را بر روی فرم یا ماژول داده قرار دهید, نام تابع را قرار داده و رویدا OnExecute را بنویسید.

 

برای مشاهده اطلاعات کامل RealThinClient SDK به اینجا مراجعه کنید.

Delphi 7 – XE, Delphi XE2, XE3, XE4
Delphi XE5 – XE7
Delphi XE8 – ۱۰٫۱

 

برنامه نویسان بهتر می دانند

دانلود RealThinClient_SDK_v9.21_D7-D102

دانلود RealThinClient_SDK_7.78

دانلود RealThinClient SDK 6.54 Full Source

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۸ مگابایت

92