1

Rave Reports 11.0.14 for D7-XE10.2

Rave Reports مجموعه ای از کامپوننتها از شرکت Nevrona برای گزارش گیری پیشرفته از دیتابیس در محیطهای دلفی و C++ Builder است. با استفاده از ابزارهای ویژوال این کامپوننت به راحتی میتوانید گزارشهای مورد نظر خود را طراحی کنید. اگر نیازمند این هستید که کاربرانتان گزارش را تغییر دهند به عنون مثال گزارشی سفارشی طراحی کنند که بر مبنای آن خروجی دریافت کنند، این امکان نیز در این ابزار فراهم است و میتوان چنین امکاناتی در برنامه تعبیه کرد.

اگر برنامه نویس باشید حتما در جریان هستید که ساخت قسمت گزارش گیری برنامه یکی از طاقت فرساترین و زمان برترین بخشهای فاز توسعه برنامه است و اگر برنامه های بزرگ و چند گزارشی ساخته باشید با من موافق هستید که گزارشهای مختلف اشتراکات زیادی با هم دارند مثلا قسمت سرصفحه و یا پاصفحه، لوگوی شرکت، متنهای ثابت و …، در حالت عادی برای هر گزارشی باید تمامی این قسمتها بازطراحی شود ولی ابزارهایی همچون Rave Reports با تکنولوژی میرورینگ گزارشها را به شیوه ای طراحی میکند که قسمتهای مشترک به راحتی در سایر گزارشها قابل انعکاس است و نیازی به تکرار مکررات نیست و این خود باعث صرفه جویی زمانی زیادی خواهد شد. این محصول با سیستم چاپ مبتنی بر کد به کامپوننتهای زیادی در دلفی و بیش از ۵۰۰ متد و رخداد، امکان کنترل کامل فرایند چاپ و گزارش گیری را به کاربر میدهد.

Rave Reports Compatibility

Rave supports Rad Studio, Delphi and C++Builder versions 7.0, 2005, 2006, 2007, 2009, 2010, XE, XE2, XE3, XE4, XE5, XE6, XE7, XE8, 10.0 Seattle and 10.1 Berlin. Full source code for everything that is compiled into your application is provided. Rave Reports is written in 100% Delphi code and was originally released as the product ReportPrinter Pro back in 1996 for Delphi 1.0. Since then we have added many new features but have worked hard to maintain compatibility as you upgrade you applications through newer versions of Delphi, C++Builder and operating systems.

این نسخه کامل است و نیاز به کرک ندارد.

دانلود Rave_Reports_11.0.14_for_D7-XE10.2

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۸۱ مگابایت


92