1

RapidMiner Studio Professional 7.1.1 x64

RapidMiner Studio نرم افزاری توانمند در مباحث داده کاوری، یادگیری ماشینی، تحلیل و پیش بینی و تحلیل کسب و کار میباشد. این برنامه کاربردهای زیادی هم در امور تجاری و کسب و کار و هم در امور تحقیقاتی، آموزشی، یادگیری و … دارد. محققین و افراد علاقه مند به مباحث داده کاوی و یادگیری ماشینی میتوانند با استفاده از این برنامه تمامی مراحل مورد نیاز را از آماده سازی اطلاعات اولیه گرفته تا بصری کردن نتایج، ارزیابی و اعتبار سنجی و بهینه سازی خروجی را در یک محیط یکپارچه و واحد انجام دهند. هسته اصلی این پلتفرم نرم افزاری به صورت متن باز و رایگان عرضه شده است که بر اساس آن محصولات رایگان و تجاری زیادی نوشته شده است.

این محصول در سالهای ابتدایی عرضه یعنی سال ۲۰۰۱ با نام (YALE (Yet Another Learning Environment شناخته میشد. به مرور زمان و همزمان با افزایش قابلیتها در سالهای متمادی نهایتا در سال ۲۰۰۷ نام نرم افزار به نام کنونی آن یعنی RapidMiner تغییر پیدا کرد. این نرم افزار به جهت سادگی کارکرد آن در سالهای اخیر توجه بسیاری از محققین و دانشجویان را به خود جلب کرده است و از طرفی مدل توسعه متن باز این محصول نیز باعث شده است تا برنامه نویسان تمایل بیشتری به توسعه آن داشته باشند. این نرم افزار از الگوریتمهای مختلفی برای آماده سازی و مدلسازی اطلاعات استفاده میکند که همین طیف گسترده گزینه های قابل انتخاب باعث شده است تا پروژه های آکادمیک زیادی لااقل برای قسمتهایی از کارشان از این محصول قدرتمند استفاده کنند. محیط گرافیکی این برنامه به صورت مطلوب و زیبایی طراحی شده و کاربران بدون دانش برنامه نویسی میتوانند به راحتی با قسمتهای مختلف برنامه ارتباط برقرار کنند.

RapidMiner Compatibility:

Minimum
Dual core
۲GHz processor
۴GB RAM
1GB free disk space
Resolution: 1280×1024

Recommended
Quad core
۳GHz or faster processor
۱۶GB RAM
100GB free disk space

Operating System
۶۴-bit recommended
Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
Linux
MacOS X 10.8 or newer

Java platform
۶۴-bit recommended
Java 8

: RapidMiner Studio نکات برنامه‌ی

– این نسخه توسط جناب آقای علیرضا خوش‌سیرت کرک شده و برای اولین‌بار توسط دانلودلی منتشر می‌شود.

– کرک ارائه‌شده کامل‌ترین ویرایش نرم‌افزار یعنی ویرایش Professional را فعال می‌کند.

فایل Readme.txt در فولدر Crack‌ را ببینید.

نکته ارسالی توسط آقای عسکرزاده: اگر قبلا از هر نسخه ای استفاده کرده باشید پس از کرک شدن به نسخه پروفشنال تبدیل نمیشود. برای اینکه این مشکل حل بشود اگر فرض کنیم ویندوز شما در درایو c نصب شده و نام کاربر شما در ویندوز saman باشد باید در مسیر c:userssaman.RapidMiner فایلها پاک شود یا بهتر است قبل از نصب این فولدر پاک شود.
اگر بعد از نصب با مشکل اینکه پروفشننال شناسایی نمیشود مواجه شدید، اول برنامه رو uninstall کنید. فولد فوق رو پاک کنید. دوباره نصب و کرک کنید.
در نسخه پروفشنال امکان اتصال به بانکهای اطلاعاتی اوراکل و MSSQL هست اما در سایر نسخ نیست.

توضیح تکمیلی جناب آقای علیرضا خوش‌سیرت، Cracker برنامه:

من برنامه رو از اول نصب کردم و فایل کرک رو هم به محل گفته شده کپی کردم (نسخه قدیمی تر رو روی سیستمم نداشتم)
الان هم میتونم به دیتابیس اوراکل و اس کیو ال سرور وصل بشم
اگه درست کرک رو کپی کرده باشید، وقتی وارد منوی settings و بعد Manage Licenses میشید باید موارد زیر رو ببینید:
Rapidminer Studio Professional
Registered to Alireza Khoshsirat

دانلود RapidMiner Studio Professional 7.1.1 x64

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۳۱ مگابایت


92