Ranorex Studio یک IDE برای برنامه های .Net framework می باشد که در C# یا VB.Net نوشته شده اند. این نرم افزار بر اساس SharpDevelop که سورس آزاد است نوشته شده است. با استفاده از Ranorex  می توانید برنامه ها و پروژه های مختلفی را به ثمر برسانید. این برنامه به شما test automation tools که استفاده از آن آسان می باشد را برای ایجاد پروژه های automated testing پیشنهاد می کند. obust test automation framework های خود را با استفاده از این برنامه بهینه سازی نمایید، این نرم افزار می تواند هرگونه برنامه نوشته شده برای دسکتاپ و موبایل را تست کند.

تیمی متشکل از توسعه دهندگان و مدیریت کنندگان پروژه با Ranorex می توانند تمامی نیاز های خود را برآورده نمایند. با استفاده از ویزارد برنامه می توانید قدم به قدم environment را تست کنید و به سرعت کار خود را آغاز نمایید. امکان ساخت، ایجاد، فعال کردن انواع برنامه های نوشته شده وجود دارد و در صورت نیاز می توانید از دیباگر این برنامه استفاده کنید تا مشکلات پیشآمده در برنامه نویسی را بیابید و حل کنید.

ویژگی های نرم افزار Ranorex Studio :

  • ضبط کردن، پاز کردن و شروع کردن
  • دیباگ کردن برنامه
  • تست کردن انواع نرم افزار ها
  • یافتن باگ های برنامه
  • امکان تغییر دادن اجزاء برنامه
  • مناسب برای برنامه نویسی

 

 OS : Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8 Windows 8.1 Windows 10 Windows Server 2003 Windows Server 2003 R2 Windows Server 2008 Windows Server 2008 R2 Windows Server 2012 Windows Server 2012 R2
CPU : 2 GHz
RAM : 512 MB
HARD : 256 MB
Other : Microsoft Windows Installer 3.1 or higher
Microsoft Visual C++ 2015 x86
Microsoft Visual C++ 2015 x64
Microsoft .NET Framework 4.0 or higher
Internet Explorer 8 or higher (with the latest patches and updates)

 

فایل Help.jpg را برای نحوه رجیستر کردن با استفاده از Keygen موجود در فولدر Crack‌ ببینید.

دانلود Ranorex_Studio_8.2.0

دانلود Ranorex_Studio_8.1.1

دانلود Ranorex_Studio_7.2.1

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

133 مگابایت

دسته‌ها: 1

background