1

PicturesToExe Deluxe 9.0.14 + Portable

PicturesToExe برنامه ای جالب برای ساخت اسلایدشو از تصاویر به صورت exe است. این برنامه روش جالبی برای ساخت اسلایدشوها ارائه کرده است. در این روش تصاویر شما به همراه افکتها، موسیقی و ترنزیشنها به یک فایل exe تبدیل میشود. این فایل بر روی تمامی نسخه های ویندوز اجرا میشود. نیازی نیست نگران پخش نشدن اسلایدهای خود باشید. در واقع اسلایدشوهای شما به یک برنامه اجرایی مستقل تبدیل میشود که درصد اجرای آن بسیار بالاتر از سایر روشها است و برای اجرا روی سیستم مقصد به هیچ نرم افزاری جانبی حتی خود برنامه PicturesToExe نیازی نخواهید داشت.

این نرم افزار از انواع فرمتهای تصویری png,gif,bmp و jpg پشتیبانی میکند. به دلیل ساده بودن محیط برنامه حتی کاربران مبتدی نیز خیلی سریع قادر هستند از آن استفاده کنند. در پس زمینه اسلایدشو میتوانید موسیقی قرار دهید.  همچنین توسط این برنامه قادر هستید خروجی نهایی را بر روی دیسکهای دی وی دی نیز رایت کنید. این محصول برای زیبایی بیشتر اسلایدشو تصاویر را با افکتهای مختلف جا به جایی، زوم و چرخش همراه میکند. این کار باعث میشود تا نمایش تصاویر حالت یکنواخت پیدا نکند و بیننده حوصله اش سر نرود.

این موضوع وقتی آهنگ زمینه نیز در پس زمینه قرار میدهید هماهنگی خوبی ایجاد میکند و اسلاید شو را زنده تر میکند. در این برنامه امکان اضافه کردن دکمه، فیلد متنی با افکتهای سایه دار و نورانی را به هر کجای اسلاید شو خواهید داشت. قابل ذکر است خروجی کار علاوه بر فرمت exe امکان تبدیل به اسکرین سیور نیز دارد. علاوه بر فرمت exe امکان خروجی گرفتن با فرمت فیلم AVI نیز در این محصول وجود دارد. فرمتهای صوتی پشتیبانی شده در این برنامه محدود به mp3 نیست و سایر فرمتهای ogg,wma و wav نیز ساپورت میشود.

PicturesToExe System Requirements

CPU 1.4 GHz
۲ GB system memory
Video card with 128 MB video memory
Windows 10, Windows 8, Windows 7, and Windows Vista. (32-bit and 64-bit).
DirectX 9 or newer
DVD-RW drive for burning DVD-Video discs

پس از نصب، محتوای فولدر Crack‌ را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

دانلود PicturesToExe_Deluxe 9.0.14 Multilingual

دانلود PicturesToExe_Deluxe_9.0.14_Multilingual_Portable

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

نسخه نصبی: ۴۷ مگابایت

نسخه پرتابل: ۵۵ مگابایت


92