1

PHP Generator for MySQL Professional 17.10.0.3

PHP Generator for MySQL نرم افزاری قدرتمند برای ایجاد کردن اسکریپت های فوق العاده PHP بر روی TABLE ها و  کوئری هایی می باشد که انتخاب کرده اید. این برنامه ابزاری مدیریتی نیز می باشد که با استفاده از آن می توانید به اضافه کردن، ویرایش یا حذف record های پایگاه داده خود بپردازید. امکان شخصی سازی نمایش html آن وجود داشته و می توانید امکانات برنامه را فیلتر کنید تا تنها ابزار مورد نیاز در دسترستان باشد. PHP Generator قابلیت data protection دارد، با چنین قابلیتی می توانید از داده های خود در مقابل حملات سایبری محافظت نمایید.

این برنامه به گونه ای توسعه یافته است که از آن می توانید بر روی انواع دیتابیس ها استفاده نمایید.امکان فیلتر کردن داده ها در برنامه وجود دارد و طراحی ایجاد شده توسط این برنامه کاملا responsive است، یعنی در سیستم های مختلف، طراحی مورد نظر بهم نمی خورد و به شکل واکنش گرا عمل می نماید. این برنامه دارای ۲۵ تم رنگی مختلف می باشد. شما می توانید در مصرف پول خود به مقدار زیادی صرفه جویی نمایید و کار ها را به این برنامه بسپارید. تعیین سطح امنیتی برنامه از امکانات آن می باشد. شما می توانید زبان های مختلف تحت وب را توسط این برنامه بیاموزید.

ویژگی های نرم افزار PHP Generator for MySQL :

  • شما می توانید اطلاعات خود را به شکل PDF, XML, CVS, Excel  یا word خروجی بگیرید و از آن ها نگه داری نمایید.
  • این برنامه کد هایی واضح ایجاد می نماید که فهم آن ها برای افرادی که با زبان برنامه نویسی وب آشنا هستند بسیار ساده می باشد.
  • با استفاده از این نرم افزار می توانید سایت خود را بر اساس پایگاه داده تان بسازید، بدون این که نیازی به هیچ گونه برنامه نویسی باشد.

Client environment

Server environment

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود PHP_Generator_for_MySQL_Professional_17.10.0.3_Multilingual

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲۵ مگابایت


92