1

OkMap Desktop 13.10.7 Multilingual

OkMap نرم افزاری قدرتمند برای کارتوگرافی و نقشه برداری و آنالیز و نمایش داده های دستگاه های gps است. با استفاده از این برنامه میتوانید نقشه های آنلاین، دیجیتالی و حتی نقشه های که خریداری کرده اید را در نرم افزار بارگذاری کنید. همچنین این برنامه قادر است داده های برداری با فرمتهای مختلف و داده های DEM مرتبط با اطلاعات پستی و بلندی های زمین را دریافت کند.

OkMap به شما اجازه میدهد تا مسیرهای پیموده شده را با استفاده از ایستگاه ها، نشانها و مسیرها سازمان دهی کنید و این اطاعت را به دستگاه های gps مورد نظر منتقل کنید. این برنامه به صورت خودکار اطلاعات مربوط به ارتفاع قسمتهای مختلف را تنظیم میکند و قادر به تخمین زمان مسافت پیموده شده میباشد. علاوه بر اینها قابلیتهایی را فراهم کرده است که به کمک آن قادر به مسیریابی خودکار و تعیین مختصات جغرافیایی نیز هستید.

شما میتوانید دستگاه gps خود را به کامپیوتر متصل کنید و داده های ذخیره شده در آن را به این برنامه منتقل کنید و نتیجه را بر روی نقشه مورد نظر مشاهده کنید.آمارهای مختلفی بر اساس این داده ها به شما نمایش داده میشود که برای کارهای تحقیقاتی بسیار مفید خواهد بود. اگر میخواهید به صورت زنده مسیر خود را بر روی نقشه ببینید میتوانید دستگاه gps را به لپ تاپ متصل کنید و شروع کنید به حرکت. نرم افزار تمامی مسیرهای پیموده شده را به صورت زنده بر روی نقشه به شما نشان میدهد. حتی با اتصال نرم افزار به اینترنت قادر هستید تا اطلاعات پیموده شده را به صورت زنده بر روی کامپیوتر راه دور ذخیره کنید.

OkMap همچنین قادر به ارتباط با نقشه های گوگل مپ و گوگل ارث نیز میباشد، به عنوان مثال با استفاده از گوگل ارث میتوانید مسیر پیموده شده را به صورت انیمیشنی و سه بعدی بر روی کره زمین مشاهده کنید که قابلیتی بسیار جذاب و دیدنی است.

OkMap Desktop System Requirements

Windows XP or superior (x86/x64)
Microsoft .NET Framework 4.0

Processor 1 GHz
1 GB RAM minimum (recommended 2 GB)

 

پس از نصب، فایل موجود در فولدر Crack را در محل نصب برنامه کپی و جای‌گزین کنید.

دانلود OkMap_Desktop 13.10.7 Multilingual

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

نسخه نصبی: 43 مگابایت

92