1

nanoSoft nanoCAD Plus 8.5.4028.2618.4030

nanoCAD یک CAD جهانی برای توسعه اسناد کاری در تمام زمینه های طراحی است. این برنامه توسط توسعه دهندگان روسی مطابق با الزامات بازار داخلی و استانداردها ایجاد شده است. به همین دلیل در nanoCAD همه چیزهایی را که برای شما آشناست و یا حتی چیزهای بیشتری خواهید یافت. در نسخه ۸٫۵, پردازش داده های گرافیکی بر روی چندین جریان محاسباتی توزیع شده است; این به پلاتفرم nanoCAD اجازه می دهد تا نه تنها در سیستم های چند پردازنده, بلکه همچنین در تنظیمات یکپردازنده که چندینپرداز را پشتیبانی می کنند, سرعت می گیرد.

در نتیجه, در نسخه جدید, کاربران باید هنگام کار با گرافیک ۲D و در فضای سه بعدی، میزان قابل توجهی افزایش سرعت را تجربه کنند. به عنوان مثال, کار با فایل های DWG, که در آن بلوک ها به طور مرتب خود را تا ۵۰ مرتبه توزیع می کنند, تقریبا ۵ برابر سریع شده است.

ویژگی بارز:

در پلتفرم nanoCAD Plus, یک روش مدرن ورود اطلاعات و ورودی پویا وجود دارد. این تکنولوژی به شما اجازه می دهد اندازه و پارامترهای اولیه را مستقیما و بدون استفاده از خط فرمان در فضای کاری تنظیم کنید. ورودی پویا هر دو در هنگام ایجاد و ویرایش عناصر کار می کند که کار با طراحی را بسیار ساده کرده و سریع می کند. پالت ابزار جدید فرصت های عالی برای استفاده سریع و راحت از تیم و بلوک های مورد علاقه خود را ارائه می دهد.

در حال حاضر کاربران می توانند کاتالوگ های خود را از بلوک ها سازماندهی کنند، توزیع اشیا را به صورت لایه ها به صورت خودکار انجام دهند, دستورات اغلب مورد استفاده را انتخاب کنند و آنها را از رابط انتخاب کنند. این به طور کلی به سازمانها اجازه می دهد تا استانداردهای داخلی شرکت را توسعه دهند, رابط کاربری برنامه را برای وظایف بخش های طراحی تضمین کنند و کارایی گروه های پروژه را افزایش دهند.

 

ویژگی و امکانات nanoCAD Plus :

  • رابط کاربری قابل برنامه ریزی : شما می توانید نگاه و احساس خود را از برنامه ایجاد کنید. همچنین دو تنظیم رنگ دیگر در برنامه اضافه شده است که در طولانی مدت چشم شما را تحت تاثیر قرار می دهد.
  • مجموعه صفحه : کنترل صدها نقشه و نمایش از پرونده های مختلف نقاشی از یک منبع.
  • پشتیبانی فایل های IFC : با توجه به فایل های IFC تحت عنوان ویژگی nanoCAD Plus می توانید مدل های BIM را از هر نرم افزار دیگری که قادر به ایجاد فایل های IFC است, بارگیری کنید.

 

Operating system

MS Windows® ۱۰
MS Windows® ۸
MS Windows® ۷
MS Windows® Vista (SP1 or later)

Processor

Intel Pentium® ۴/AMD Athlon® or higher

RAM

From 512 Mb
۲ Gb is recommended if you have big projects

Hard disk free space

About 300 Mb is required for full program installation
About 1-3Gb is required for working (according to the difficulty of projects)

Graphics

Video adapter with OpenGL or DirectX-compatible hardware 3D acceleration
Required resolution: 1024×۷۶۸
Recommended resolution: 1280×۱۰۲۴ or higher

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود nanoSoft_nanoCAD_Plus_8.5.4028.2618.4030

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۶۶۵ مگابایت

92