1

Lindo LINGO 17.0.60 x86/x64

Lindo LINGO نرم افزار قدرتمندی می باشد که به منظور ایجاد و طراحی سازه ها و بنا های مختلف به کار می رود و دارای Solver های مختلف درون برنامه ای قدرتمندی می باشد که به انجام بهینه سازی های مهندسی، کمک شایانی می کند.LINGO پکیجی کامل برای ویرایش محیط سازه و رفع کردن مشکلات ساختمانی و بهینه سازی مدل های مختلف می باشد که نسخه جدید آن تغییرات مختلفی کرده است و از جهات گوناگون بهینه سازی و تقویت شده است. در مدل های خطی می توانید شاهد حل های سریع تر باشید، در ورژن جدید برنامه این عملکرد بهبود یافته است. تنظیمات به خصوصی اضافه شده است که با استفاده از آن ها می توانید بهتر شرایط اولیه متغییر ها و پارامتر های مورد نظر خود را تعیین نمایید.

تابع جدیدی اضافه شده است که با استفاده از آن می توانید نمودار و چارت فضازمان جدیدی ایجاد نمایید و به نمایش در آورید. Function های جدیدی برای اضافه کردن داده ها در ورودی برنامه، توستعه داده شده است. ظرفیت این برنامه برای حل کردن و آنالیز کردن داده های مهندسی، به روشی که کاربر تعریف کرده افزایش یافته است. سیستم هایی که به شکل شبکه ای و متخلل هستند، در نسخه ۱۷ برنامه بهتر ساپورت می شوند، از جمله این سیستم ها می توان به سیستم های حرارتی اشاره کرد.

ویژگی های نرم افزار Lindo LINGO :

  • عملکرد و سرعت بالاتر در حل کننده ها و آنالیزر ها
  • پشتیبانی از مدل های شبکه ای
  • اضافه شدن توابع جدید برای ایجاد چارت
  • بهینه سازی انواع سازه ها
  • مدل های بزرگ با Primal Simplex تا ۲۰% سریعتر پردازش می شوند.

Supported Operating Systems: Windows Seven / 8.x / 10

پس از نصب برنامه، فایل Patcher موجود در پوشه‌ی کرک را در محل نصب کپی و اجرا کنید؛ باید پیام موفقیت‌آمیزبودن پچ فایل‌ها نمایش داده شود. سپس برنامه را اجرا کرده و سریال موجود در فایل Readme را وارد کنید.

این نسخه در ۱۹ آبان ۹۶ در ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی نصب و با موفقیت فعال شده است.

دانلود Lindo LINGO_17.0.60 x86 x64

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۵۰ مگابایت


92