1

Kongsberg LedaFlow Engineering 1.7 – License Expired

LedaFlow نرم افزاری از Kongsberg Gruppen برای شبیه سازی چند فازی سیالات ناپایدار است، این برنامه با قابلیتهای مختلفی که در اختیار کاربر قرار میدهد باعث آنالیز و تصمیم گیری بهتر در فرایند طراحی و بهره برداری میشود. به عنوان مثال LedaFlow با استفاده از رئولوژی هرشل-بالکلی (Herschel-Bulkley) امکان شبیه سازی عملیات تمیزکاری رفتارهای غیر نیوتونی را فراهم میکند. همچنین سایر قابلیتها مانند آرایش هیدراته امکان محاسبه حاشیه حرارتی را نیز فراهم میکند. با استفاده از این نرم افزار امکان بصری سازی سه بعدی و نمایش انیمیشنی حرکت سیالات در لوله ها (حتی با ساختار حلقوی و …) وجود دارد. کاربران با استفاده از این نرم افزار میتوانند لوله کشیهایی واقع گرایانه بر اساس نقشه های هندسی و عوارض مختلف زمین ایجاد کنند. با استفاده از ابزار پروفیل امکان ایجاد بسترهای هدایت سیالات به راحتی فراهم است که نهایتا باعث افزایش سرعت محاسبات کلی خواهد شد.

این برنامه فرایند مدلینگ را شفاف تر میکند و با محاسبه جرم، انرژی و حرکت سیالات هم برای آب، روغن و گاز باعث افزایش دقت در شبیه سازی های حساس و عملیات همزمان میشود و این باعث فهم بهتر رفتار مایعات در ساختارهای مورد نظر ما میشود. LedaFlow فرمولهای توازن جرم را برای هر ۹ فیلد (گاز، روغن و آب در ساختارهای پیوسته و گسسته) محاسبه و حل میکند. طراحی و عملکرد سیستم های تولیدی موفق نیازمند آگاهی از جزئیات رفتار سیالات چند فازه است. این نرم افزار برای دستیابی به دقت و شفافیت بالاتر در شبیه سازی های سیالات چند فازه کاربرد فراوانی دارد.

LedaFlow محاسبات دقیقی برای ارائه بهترین لوله کشی ها ارائه میدهد قابلیتهایی همچون مدیریت مایعات، اندازه و مسیر یابی مناسب خطوط هدایت سیال، طراحی مقاوم در برابر حرارت، برنامه ریزی برای احتمالات مختلف و … این برنامه همچنین قابلیت ارزیابی مدل نهایی ما را دارد و با استفاده از داده های از پیش تعریف شده ساختار لوله کشی ما را در شرایط مختلفی مورد ارزیابی قرار میدهد. این نرم افزار با قابلیتهای فراوان خود باعث توسعه بازار محصول و ایجاد توازنی پایدار بین تحقیق و توسعه و تجاری سازی محصول میشود.

OS: Windows XP / Vista / 7even / 8 / 8.1

در فایل Readme.txt موجود است.

لایسنس جدید نیز منقضی شده است؛ درصورت انتشار لایسنس یا نسخه جدید قرار می‌گیرد.

دانلود Kongsberg LedaFlow Engineering v1.7.248.921

دانلود لایسنس جدید

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۷۷ مگابایت

92