1

Kon-Boot 2.5

Kon-Boot ابزاری مفید برای دور زدن صفحه لاگین ویندوز و ورود به سیستم کاربر بدون پسورد است. این برنامه به صورت سایلنت فرایند اهراز هویت ویندوز را دور میزند و کاربر میتواند بدون دانستن رمز عبور وارد سیستم شود. دقت داشته باشید این برنامه همانند برخی از ابزارهای دیگر کاری به پسورد لاگین کاربر ندارد و حتی پسورد جدیدی نیز بر روی رمز عبور قبلی رونویسی نمیکند. تنها چیزی که نیاز دارید ساخت یک دیسک بوت با استفاده از این نرم افزار و بوت کردن سیستم هدف با استفاده از این دیسک است.

شما میتوانید این برنامه را بر روی لوح های فشرده، فلش مموری و یا حتی به صورت dual boot بر روی سیستم نصب نمایید. یکی از کاربردهای مهم این ابزار کمک به تکنسینها و تعمیرکاران کامپیوتر است. در روشهای قبلی اگر مشتری بر روی سیستم رمز گذاشته باشد دسترسی به آن نداشتیم و از طرفی چون مسئولیت سلامتی داده های کاربر بر عهده تعمیر کار است استفاده از راه حلهای جانبی نیز ریسکهای  خاص خود را دارد که هر کسی این کار را نمیکند. در این شرایط استفاده از این برنامه میتواند راه حلی بسیار مناسب باشد چرا که بدون تغییر در فرایند لاگین سیستم، به ویندوز وارد میشویم مشکل را حل میکنیم و در نهایت سیستم به مشتری تحویل داده میشود. حتی برای افراد عادی نیز داشتن چنین دیسکی میتواند در شرایط بحرانی، نجات دهنده باشد.

Kon-Boot System Requirements

– Microsoft Windows XP 32Bit/64Bit (all versions since SP2)
– Microsoft Windows Server 2003 32Bit/64Bit (all versions)
– Microsoft Windows Server 2008 32Bit/64Bit (all versions)
– Microsoft Windows Vista 32Bit/64Bit (all versions)
– Microsoft Windows 7 32Bit/64Bit (all versions including EFI)
– Microsoft Windows 8 and 8.1 32Bit/64Bit (all versions including EFI, local and online authorization)
– Microsoft Windows 10 32Bit/64Bit (all versions including EFI, local authorization only + possiblity to add local administrator account automatically (USB only))

نرم افزار را اجرا کنید.

دانلود Kon-Boot_2.5

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱ مگابایت


92