1

Klokan MapTiler Plus 9.1.1

MapTiler ، نام نرم افزار کاربردی برای برنامه نویسان و طراحان وب می باشد. به وسیله‌ی این نرم افزار شما قادر خواهید بود تا نقشه های مختص به خود را بسازید. ساخت و استفاده یک نقشه در نرم افزار پیش روی شما بسیار ساده و آسان می باشد. همچنین شما قادر خواهید بود تا نقشه ای را که آماده کرده اید را به راحتی در وبسایت خود قرار بدهید.

نرم افزار MapTiler از داده ها و اطلاعات بسیار دقیقی استفاده می کند. همین موضوع عاملی است بر دقت بالای این نرم افزار برای آماده کردن نقشه های مورد نظر شما. میزبانی رایگان از نقشه های شما دیگر مزیتی است که این نرم افزار برای شما فراهم آورده است. شما نقشه‌ی مختص به خود را آماده می کنید و این نرم افزار نقشه‎ی شما را در فضای ابری به صورت رایگان میزبانی می کند.

قابلیت مهم و کاربردی دیگر این نرم افزار مربوط به تبدیل نقشه های آماده شما به نقشه های کاشی وار می باشد. این نرم افزار قادر است تا اطلاعات و تصاویر شما را دریافت کند و در مقابل نقشه‌ی مورد نیاز شما را تحویلتان بدهد. اگر شما نیز به دنبال ابزاری هستید که بتوانید از نقشه ها در وبسایت خود استفاده کنید، MapTiler Plus انتخابی مناسب برای شما خواهد بود.

ویژگی و امکانات MapTiler

  • پردازش سریع داده های مورد نیاز شما
  • شما می توانید نقشه آماده شده خود را در سرور خود، فضای ابری و یا در حالت آفلاین میزبانی کنید
  • از اطلاعات و داده های شما محافظت می شود
  • از نقشه های آماده خود در وبسایت یا اپلیکشن های اندروید و ios می توانید استفاده کنید
  • و…

Operating Systems

Windows 10

Windows 8/8.1

Windows 7

Windows Server 2008 R2 or newer

macOS +10.9

Linux 64bit Debian, Ubuntu, RedHat, Fedora

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Klokan_MapTiler_Plus_9.1.1

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir63 مگابایت

92