1

KISSsoft 03-2017F SP6 x86

KISSsoft نرم افزاری تخصصی برای کالیراسیون، بهینه سازی و محاسبه و آنالیز مجدد قطعات ماشینی است. قطعاتی همچون چرخ دنده ها، شفت و یاطاقان، پیچ، تسمه و کابلهای متحرک و… . این محصول همچنین قابلیت یکپارچه شدن با برنامه های CAD مشهور را نیز دارد و کاربران از توانایی های آن می توانند در نرم افزارهای مطبوع استفاده کنند. این برنامه با دارا بودن انجین تحلیلگر قوی و همچنین طیف گسترده ای از قطعات و تجهیزات مختلف بازطراحی و بهینه سازی قطعات مکانیکی و ماشینی را امکان پذیر میکند.

سرعت محاسبات این برنامه بسیار مطلوب است و بر روی سیستمهایی با سخت افزارهای متوسط هم قابل استفاده و بهره برداری است. به عنوان مثال یکی از کارهای معمولی که با استفاده از این برنامه میتوان انجام داد بررسی اتصالات مختلف قطعات چند جسمی است که آیا زیر بارهای وارده تحمل کافی را دارا هستند یا نه. اگر نقصی در این اتصالات وجود داشته باشد با بهینه سازی و پیشنهادات هوشمندانه این برنامه میتوان مشکل را رفع و استحکام و پایداری قطعه را افزایش داد.

این برنامه توسط KISSsoft AG توسعه داده شده، این تیم از زمان شکل گیری به صورت تخصصی ابزارهای حرفه ای برای مهندسین و طراحان در طیف گسترده ای از شاخه های مهندسی ارائه کرده است از جمله: سیستم کابلی ماشینی، سیستم های مبتنی بر چرخ دنده ها، تجهیزات متحرک مورد استفاده در خودروهای فرمول1 و یا حتی چرخ دنده های ظریف و حساس مریخ نوردها و … . محصولات این شرکت همگام با استانداردهای روز بین المللی همچون AGMA, IS, DIN هستند و ابزارهای این کمپانی به عنوان راه حلی استاندارد برای کالیبراسیون ماشین آلات، بررسی محاسبات مختلف، مستند سازی موارد ایمنی و پارامترهای عمر محصول می باشند.

KISSsoft Compatibility:

Operating system: Windows VISTA, Windows 7, Windows 8, or Windows 10
Processor: at least compatible with SSE2
RAM: at least 4 GByte RAM
Screen resolution: at least 1280 x 960 pixels
OpenGL compatible
Printer: Windows printer
Memory: hard disk approximately 800 – 3000 MB (depending on extent and requirements)  

فایل Readme.txt‌ در فولدر Crack را ببینید.

دانلود بخش 1 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 2 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 3 – 11 مگابایت

دانلود KISSsoft_032017F_SP6_Update

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

2 گیگابایت

92