1

KeepVid Pro 7.1.2.1 + Portable / macOS

KeepVid Pro نرم‌افزاری ساده و جمع‌وجور است که با آن می‌توانید خیلی راحت ویدئوهای یوتیوب، فیسبوک، تویتر، ویمیو، دیلی‌موشن و سایر وبسایتهای اشتراک ویدئو را دانلود کنید. کافی است لینک ویدئو را کپی کرده، وارد برنامه کنید و در نهایت دکمه دانلود را بزنید. برنامه به صورت خودکار انواع فرمت‌های قابل دانلود را تشخیص داده و به شما اجازه می‌دهد تا ویدئو را با کیفیت مورد نظر دانلود کنید. این برنامه از ۱۵۰ فرمت ویدئویی پشتیبانی می‌کند و امکان دانلود هر کدام از آن‌ها را دارد.  همچنین اجازه دانلود کامل پلی‌لیست‌های یوتیوب و کانال‌های محتوایی لیندا را هم دارید. به لطف تکنولوژی چند نخی عملیات دانلود سه برابر سرعت معمول دانلود مرورگرها انجام میشود.

شما میتوانید بعد از دانلود ویدئو، آن را به فرمت مورد نظرتان تبدیل کنید. مثلا اگر ویدئویی با فرمت MKV دانلود کردید امکان تبدیل آن به فرمت MP4 و ۱۵۰ فرمت دیگری که اشاره کردیم وجود دارد. البته تبدیل فرمت فقط برای ویدئوهای آنلاین نیست؛ حتی فایلهای خودتان را هم میتوانید به کمک این برنامه، تبدیل فرمت کنید. برنامه برای دیوایسهای اپلی و اندرویدی پروفایلهای جداگانه‌ای در نظر گرفته که کار تبدیل و ارسال فایل به این دستگاه‌ها را بسیار آسان و سریع میکند.

KeepVid Pro اگرچه ۱۰ هزار وبسایت اشتراک ویدئویی را تحت پوشش قرار میدهد ولی باز هم مواردی ممکن است از قلم افتاده باشد. برای دانلود ویدئو از این سایتها میتوانید از قابلیت ضبط ویدئو استفاده کنید. به این صورت که طبق راهنمایی برنامه ویدئوی مورد نظر را در آن سایت یافته و کپچر میکنید. همچنین امکان فیلمبرداری از صفحه کامپیوتر شما نیز وجود دارد. مثلا در هنگام تماس ویدئویی با اسکایپ به راحتی میتوانید آن را کپچر نمایید. و یا با ضبط عملیات انجام شده در یک نرم‌افزار، فیلم آموزشی تولید کنید.

امکانات و ویژگی‌های KeepVid Pro :

  • دانلود کلیپ از ۱۰ هزار وبسایت اشتراک ویدئو
  • امکان تبدیل به ۱۵۰ فرمت ویدئویی
  • سرعت بالای دانلود، سه برابر سرعت دانلود مرورگرها
  • امکان ریکورد کردن ویدئو و یا صفحه کامپیوتر
  • انتقال فایل به دیوایسهای اندرویدی و iOS
  • و …

Windows 10/8/7/Vista/XP

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود KeepVid_Pro_7.1.2.1_Multilingual

دانلود KeepVid_Pro_7.1.2.1_Multilingual_Portable

دانلود KeepVid_Pro_7.1.1.1_MacOS

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

نسخه نصبی: ۸۰ مگابایت

نسخه پرتابل: ۱۰۴ مگابایت

نسخه مک او اس: ۶۵ مگابایت

92