1

JOA JewelSuite Enterprise 2011 v2.1.42.0 x86

JOA JewelSuite یک محیط کار نوآورانه است که بر اساس تکنولوژی ها و مفاهیم ثابت شده اجرا می شود. با استفاده از این بسته نرم افزاری منحصر به فرد برای سیستم عامل ویندوز، گروه های کاری چندرسانه ای می توانند مدل های زمین شناسی و هیدرودینامیکی جمع را با روش های معمول کار گروهی ایجاد کنند. افزایش تولید نفت و گاز در زمینه های کامل و پیچیده، وظیفه فوری برای شرکت های نفت و گاز است.

موفقیت اکتشاف و تولید نه تنها به وسیله تکنولوژی، بلکه از طریق ادغام موثر مدل سازی تعاملی، داده های لرزه ای، داده های زمین شناختی، داده های شبکه شبیه سازی هیدرودینامیک در یک چرخه تک کاره، در سراسر طول آن تعیین می شود. معماری پلاگین مبتنی بر تکنولوژی Windows.NET، که در JOA Jewel Suite اجرا شده، به شما امکان می دهد تا الگوریتم و برنامه های خود را از تولید کنندگان شخص ثالث به این بسته نرم افزاری ادغام کنید. در ادامه به معرفی و ویژگی محصولا خواهیم پرداخت.

 

ویژگی و امکانات JOA JewelSuite :

  • مدل سازی زیرسطحی : با استفاده از نرم افزار مدل سازی زیر سطحی می توانید به سرعت مدل های دقیق سه بعدی را بدون در نظر گرفتن پیچیدگی ساختاری بسازید. شما می توانید گردش کار خود را سرعت بخشید و خطاهای را با استفاده از چندین ویژگی کلیدی که در مدل سازی زیر سطحی Jewel Suite وجود دارد را کاهش دهید.
  • زمین شناسی : ابزاری برای کنترل آسان و مستقیم چالش های ژئومکانیک است. بیکر هیوز به عنوان پیشگام ژئومکانیک نفت، راه حل های منحصر به فردی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد تا به سرعت و به آسانی خطرات ناشی از توسعه میدان های خود را درک کنید و به حداقل برسانید.
  • شکستگی هیدرولیکی : هنگام کار با مخازن عمیق نفت و گاز با تخلخل یا نفوذپذیری کم، کار شکست هیدرولیکی باید بی عیب و نقص باشد. با استفاده از نرم افزار شکست هیدرولیز بیکر هیوز می توانید پیچیده ترین هندسه ها و توزیع های شکستگی را به راحت تجسم کنید.

 

OS: Windows XP / Vista / Seven

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود JOA_JewelSuite_Enterprise_2011_v2.1.42.0_x86

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

154 مگابایت

92