1

JetBrains GoLand 2018.1.2 Windows/Linux/macOS

GoLand یک IDE تجاری جدید توسط JetBrains است که هدف آن ارائه یک محیط ارگونومیک برای توسعه Go است. این IDE جدید, پلت فرم IntelliJ را با کمک برنامه نویسی و ادغام ابزار خاص برای زبان Go گسترش می دهد.

 

ویژگی و امکانات JetBrains GoLand :

  • رسیدگی کدنویسی : IDE کد شما را تجزیه و تحلیل می کند, به دنبال ارتباط بین نمادها, برای ارائه تکمیل کد می گردد, ناوبری سریع, تجزیه و تحلیل خطاهای هوشمند, قالب بندی  غیره
  • طراحی ارگونومی : با هم, تجزیه و تحلیل کدهای استاتیک قدرتمند و طراحی ارگونومیک نه تنها باعث توسعه تولیدی بلکه یک تجربه لذت بخش نیز می شود.
  • ابزارهای یکپارچه : ابزارهای ماموریتی مهم مانند استراحت اجرا کننده, ابزار پوشش, دیباگر ویژه و یکپارچه سازی کنترل نسخه
  • پلاگین اکوسیستم IntelliJ : در صورتی که شما علاوه بر مجموعه ای از ابزارهای ساخته شده, به چیزی نیاز داشته باشید, پلاگین اکوسیستم IntelliJ به شما کمک کند.
  • ایجاد کد : در برخی موارد IDE می تواند برای شما یک کد جزیی ایجاد کند. به عنوان مثال, اگر Ctrl + O را فشار دهید, IDE به شما کمک می کند تا هر رابط را با تولید روش های آن به کار ببرید.
  • ترمینال : IDE همراه با یک ترمینال داخلی ساخته شده است. بسته به پلت فرمتان, می توانید با خط فرمان خطی, Far, power shell یا bash کار کنید. با استفاده از Alt + F12 ترمینال را فراخوانی کنید و هر دستور را بدون خروج از IDE اجرا کنید.
  • ابزار دیتابیس : در هنگام ویرایش SQL, از کمک برنامه نویسی هوشمند استفاده کنید. اتصال به پایگاه داده های زنده, اجرای دستورات, مرور و اکسپورت کردن داده ها و غیره

 

System requirements
Microsoft Windows 10/8/7/Vista/2003/XP (incl.64-bit)
Intel Pentium III/800 MHz or higher (or compatible)
1 GB free RAM minimum
2 GB RAM recommended
1024×768 minimum screen resolution

در فایل Readme.txt موجود در کرک جدا آورده شده است.

 

دانلود JetBrains GoLand_2018.1.2_Windows

دانلود JetBrains GoLand_2018.1.2 Linux

دانلود JetBrains GoLand_2018.1.2 macOS

دانلود Jetbrains_IDE Crack 2.70

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

نسخه‌ی ویندوز: 164 مگابایت

نسخه‌ی لینوکس: 222 مگابایت

نسخه‌ی مک: 198 مگابایت

92