1

JetBrains CLion 2017.3.3 Windows/Linux/macOS

JetBrains CLion یکی از جدیدترین محصولات شرکت JetBrains می باشد که یک محیط برنامه نویسی بسیار پیشرفته برای زبان های C , C++ می باشد. این نرم افزار دارای قابلیت های فراوانی است که از جمله مهمترین آنها می توان به قابلیت کامل کردن کد به صورت اتوماتیک اشاره کرد.

 

امکانات و ویژگی‌های JetBrains CLion:

  • Smart Editor: به JetBrains CLion برای انجام کارهای روتین اعتماد کنید در حالی که شما بر روی موضوعات مهم تر در حال کار هستید. پیدا کردن قسمت های مهم کد خود و هم چنین افزایش بهره وری با استفاده از قابلیت کامل کردن اتوماتیک کد (code completion)، راهنمایی در نوشتن کدهای شما و سریع تر کردن کارها با استفاده از قابلیت هایی همچون coding styles, keymaps و نمایش پروژه به شکل های گوناگون تنها بخش اندکی از ویژگی های بی پایان این نرم افزار است.
  • Code Generation: وقت خود را با استفاده از نوشتن کد های غیر ضروری و یا تایپ های اضافه نگیرید. توسط CLion قادر خواهید بود تا سریعا کلاس جدید بسازید، متد ها را اورراید کرده، از Live Template برای اضافه کردن سریع کدهای رایج استفاده کنید و یا اینکه از شرتکات های قرار داده شده برای شما استفاده کنید.
  • Refactoring: با استفاده از این قابلیت می توانید کد های خود را تمیز نگه دارید، کد های اضافی یا کدهایی که کاربرد ندارند را از برنامه خود پاک کنید و یا از جایگزین های بهتری که برنامه برای کد های شما پیشنهاد می دهد استفاده کنید.
  • On the fly analysis: توسط JetBrains CLion خطا ها و اخطار های شما در همان خط به شما نشان داده می شود و برنامه پیشنهاد هایی برای رفع آنها به شما می دهد که می توانید با انتخاب آن سریعا مشکل را حل کنید.
  • CMake Support: روش کد زنی جدیدی که در انحصار CLion می باشد.
  • Integrated Debugger: دارای دیباگر قدرتمند برای نشان دادن خطاها و دنبال کردن کد به صورت خط به خط

 

برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد این نسخه از JetBrains CLion به اینجا مراجعه کنید.

Intel Pentium III/800 MHz or higher (or compatible
۲ GB RAM required
۱۰۲۴×۷۶۸ minimum screen resolution

پس از نصب نرم‌افزار، یک پوشه به نام JB در ریشه‌ی درایو C ایجاد کرده و محتویات پوشه‌ی Crack شامل دو فایل dvt-jb_licsrv.386.exe و dvt-jb_licsrv.amd64.exe را در آن کپی کنید. اکنون محیط Command Prommpt را با جست‌وجوی عبارت CMD در منوی Start و به عنوان Administrator اجرا کنید. ابتدا دستور /cd و سپس cd JB را وارد کنید تا به مسیر پوشه‌ی ایجادشده هدایت شوید. سپس دستورهای زیر را برطبق ویرایش سیستم عامل وارد و اجرا کنید:

x86: dvt-jb_licsrv.386.exe -mode install
x64: dvt-jb_licsrv.amd64.exe -mode install

اکنون Task Manger ویندوز را اجرا کرده و روی سربرگ Services کلیک کنید. سرویس JetBrainsLicServerDVT را Start کرده و سپس نرم‌افزار را اجرا کنید. در پنجره‌ی فعال‌سازی گزینه‌ی License server را انتخاب کرده و سپس آدرس http://127.0.0.1:1337 را در بخش License server address وارد و Activate کنید.

راهنمای نسخه‌های مک و لینوکس در فایل Readme آورده شده است.

دانلود JetBrains CLion_2017.3.3

دانلود JetBrains CLion_2017.3.3 Linux

دانلود JetBrains CLion_2017.3.3 macOS

دانلود JetBrains 2017 Cracks

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

کامل‌ترین فیلم‌های آموزشی برنامه نویسی به زبان C و C++ (به زبان فارسی) – کلیک کنید

نسخه ویندوز: ۲۴۶ مگابایت

نسخه لینوکس: ۳۰۸ مگابایت

نسخه مک او اس: ۲۹۳ مگابایت

92