1

Janus GridEX 2000b Retail

Janus GridEX 2000 نام برنامه ای قدرتمند با امکانات زیاد می باشد که با استفاده از آن می توانید برنامه هایی با رابط کاربری Microsoft Outlook ایجاد کنید. در کمترین زمان ممکن تب های مختلف، دکمه های اختصاصی و دیگر امکاناتی که نیاز دارید که به کاربرتان ارائه کنید را بسازید. حتی می توانید موارد راهنمایی را در برنامه بگنجانید تا کاربر به سادگی بتواند با محیط برنامه شما سریع تر آشنا شود.

پس از طراحی برنامه، می توانید خروجی مورد نظر نرم افزارتان را بر روی اینترنت و وب اجرا کنید. استایل برنامه outlook به گونه ای می باشد که از چند زبان مختلف به شکل همزمان پشتیبانی کرده و قابلیتی نظیر data binding چه با Data Access Objects و چه با ActiveX Data Objects را ساپورت می نماید. Janus GridEX 2000 از جمله برنامه هایی می باشد که از داده ها آگاه است.

تک تک اجزاء استایل Outlook را می توان ویرایش کرد و ان ها را به فرمی دلخواه کرد. در Grid می توانید حالت نامحدودی را بیابید که با استفاده از آن می توان داده ها را، صرف نظر از این که با چه فرمتی هستند مدیریت کرد، بدون اینکه نگرانی ای در مورد ظرفیت ها، گروه ها و … باشد.

برنامه نویسی که با این برنامه کار می کند به سادگی می تواند انواع محدودیت ها و شرایط خاص دلخواه خود را روی برنامه ایجاد کند، یا بر روی گروه های مختلف نرم افزاری دستور های شرطی مورد نظر خود را بگذارد. در حالی که امکانات پیشرفته ای در برنامه توسعه داده شده اند تا برنامه نویس، بتواند به گونه ای دلخواه نرم افزار را ایجاد کند، رابط کاربری ساده و دسترسی های سریعی نیز وجود دارد تا توسعه دادن برنامه کاری آسان شود.

ویژگی های نرم افزار Janus GridEX :

– رابط کاربری مناسب و آسان
– ایجاد تب های مختلف
– کنترل خروجی دلخواه
– ایجاد استایل های گوناگون
– شبکه سازی های مورد نظر

نسخه های مختلف سیستم عامل ویندوز

فولدر Crack را ملاحظه کنید.

دانلود Janus_GridEX_2000b_Retail

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۷ مگابایت


92