1

iPubsoft Android Desktop Manager 3.7.17

Android Desktop Manager ایستگاه مدیریت فایلهای اندرویدی در رایانه شخصی شماست. با نصب کردن این نرم‌افزار دیگر برای مدیریت فایلهای موبایل خود نیازی ندارید به صفحه کوچک آن خیره شوید؛ همه چیز بر روی کامپیوتر شما انجام میشود. گوشی خود را با کابل USB یا WiFi به کامپیوتر متصل میکنید و مابقی کار را در رایانه انجام دهید. اکنون به راحتی میتوانید فیلمهای داخل گوشی یا تبلت اندرویدی‌تان را داخل صفحه بزرگ مانیتور تماشا کنید و آهنگهای خود را با اسپیکرهای قوی سیستم‌تان بشنوید. تمامی فایلهای گوشی چه کارت حافظه و چه حافظه داخلی توسط این برنامه در دسترس شماست؛ به راحتی میتوانید آنها را حذف کنید، تغییر نام دهید؛ کپی و یا کات کنید.

همچنین امکان مشاهده و مدیریت پیامکها و شماره‌تماسهای گوشی در برنامه وجود دارد. به راحتی امکان اضافه کردن و یا تکمیل مخاطبین دفترچه تلفن شما وجود دارد. عکسهای گالری گوشی را میتوانید پشت‌سرهم و در کنار یکدیگر مشاهده کنید و مواردی که دوست ندارید را حذف نمایید. سایر فایلها مثل کتابهای PDF و غیره نیز به صورت گروه‌بندی شده در برنامه قابل مشاهده است. شما میتوانید لیست مخاطبین را در قالب vCard با فرمت VCF خروجی بگیرید و در برنامه‌های صفحه گسترده مثل اکسل ویرایش کنید.

یکی از نگرانی‌های مهم دارندگان گوشی و تبلت، اطلاعات ارزشمند آنهاست. چه میشود اگر بر اثر یک بی احتیاطی فایلهای مهم و از همه مهمتر لیست مخاطبین و پیامکهای خود را از دست بدهید و یا با حذف شدن عکسهای گالری شخصی چه حالی به شما دست میدهد. پس باید پیشگیری کنیم. این برنامه تنها با یک کلیک قادر است از اطلاعات مهم شما بکاپ بگیرد و در هر زمانی به همین سادگی بازیابی کند. ظاهر برنامه بسیار ساده و زیبا طراحی شده است و روش کار با آن نیز بسیار راحت است.

  • ظاهر زیبا و کارکرد بسیار آسان
  • مشاهده ویدئو، آهنگ، تصاویر و فایلهای گوشی در کامپیوتر
  • توانایی نمایش و ویرایش لیست مخاطبین و پیامکها
  • قابلیت بکاپ‌گیری و بازیابی اطلاعات
  • نصب سریع و آسان
  • امکان تبدیل لیست مخاطبین به فایل VCF
  • و …

System Requirements
Supported OS: Windows 10/8/7/Vista/XP/2008(R2)/2003(R2)/2000/NT (32bit and 64bit)
Processor: 1GHz Intel/AMD processor or above
RAM: 256MB RAM (512MB or above recommended)
Free Hard Disk: 10 MB of free space

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود iPubsoft_Android_Desktop_Manager_3.7.17

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۷ مگابایت

92