1

Iperius Backup Full 5.7.2 Multilingual + Portable

Iperius Backup نرم افزاری مفید جهت بکاپ گرفتن از فایلها در فضاهای ابری است. یکی از بهترین و امن ترین روشهای نگه داری اطلاعات، ذخیره سازی نسخه بکاپ فایلهای مهم در فضاهای ابری مانند گوگل درایو، دراپ باکس و … است. اما شاید لاگین کردن در هر یک از این اکانتها و استفاده از برنامه های مجزا برای سینک کردند داده ها کار زمانبری باشد. Iperius Backup دقیقا با هدف ساده سازی این فرایند عرضه شده است. توسط این برنامه تنها با چند کلیک خواهید توانست اطلاعات خود را در فضاهای ذخیره سازی ابری مانند گوگل درایو، اسکای درایو، دراپ باکس و … ذخیره کنید و به همین سادگی در مواقع مورد نیاز این داده ها را بازیابی کنید.

تمامی اطلاعات فشرده سازی و با استفاده از الگوریتم رمزنگاری AES 256 کد میشوند و امکان سوء استفاده از فایلها به حداقل خواهد رسید. یکی از مزیتهای این برنامه نسبت به سایر برنامه های سینک سازی اطلاعات، پشتیبانی ویژه آن از بکاپهای حجیم ویندوزی مثلا بکاپ گرفتن از کل یک درایو و ریستور کردن این اطلاعات در شرایط بحرانی است. سرعت بکاپ گرفتن در این نرم افزار بسیار مناسب است و در صورت داشتن یک خط ارتباطی سریع هیچ گونه محدودیت سرعتی در بکاپ گیری و یا ریستور کردن داده ها نخواهید داشت.

این برنامه کاربرد زیادی در بکاپ گیری از سرورها دارد و به همین دلیل به صورت بهینه شده بر روی ویندوز سرور 2008 و 2012 و بالاتر قابل اجراست. تنظیمات و پیکربندی این نرم افزار بسیار ساده انجام میشود و تنها با یکبار تنظیم صحیح در دفعات بعدی نیازی به تنظیم مجدد نخواهید داشت. در فرایند بکاپ گیری امکانات مختلفی مانند محدود کردن پهنای باند مصرفی، بکاپ گیری به صورت موازی یا پارالل و یا ارسال نسخه پشتیبان بر روی چندین سرور و سایر موارد پیش بینی نیز شده است.

Iperius Backup System Requirements

Windows XP • Windows Vista • Windows Vista 64 bit • Windows 7 • Windows 7 64 bit • Windows 8 • Windows 8 64 bit • Windows 10 • Windows 10 64 bit

با استفاده از فایل Keygen موجود در فولدر Crack نرم افزار را رجیستر کنید.

دانلود Iperius Backup_Full 5.7.2 Multilingual

دانلود Iperius_Backup_Full_5.7.2_Multilingual_Portable

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

نسخه نصبی: 47 مگابایت

نسخه پرتابل: 48 مگابایت

92