1

InTouch Lock 3.7.1484

InTouch Lock یک نرم‌افزار نامدار در زمینهٔ ایجاد محدودیت در دسترسی به کامپیوتر شماست. این نرم‌افزار می‌تواند یک راه‌حل کامل و جامع برای رعایت امنیت در خانه و محل کار شما باشد. با این ابزار قابل رمزگزاری می‌توانید انواع دسترسی‌های مختلف به کامپیوتر و یوزر خود را محدود کنید و از امنیت خود محافظت کنید و مطمئن شوید فقط افراد مجاز خواهند توانست به این اطلاعات دسترسی پیدا کنند. هرچند شما نگران این موضوع باشید که همکارانتان در یک شبکه با شما حضور دارند و احتمال نفوذ به کامپیوتر شما را خواهند داشت، یا هرچند از این موضوع هراس داشته باشید که کودکان درون خانه خواسته یا ناخواسته اطلاعات مهم شما را از بین ببرند، دیگر با وجود این نرم‌افزار این نگرانی‌ها را نخواهید داشت.

پس از اجرای نرم‌افزار InTouch Lock از شما خواسته می‌شود یک پروفایل برای محافظت از فایل‌های خود انتخاب کنید. پروفایل‌های متفاوتی برای اعمال محدودیت‌های متنوع وجود دارند که از پیش توسط توسعه دهنده آماده شده اند، با این وجود شما می‌توانید یک پروفایل خالی تولید کنید و خودتان در آن محیط تمام دسترسی‌های لازم را اعمال کنید.

در مجموع InTouch Lock یک راه‌حل بسیار مناسب برای اشخاصی است که می‌خواهند این مشکل برایشان حل شود. پروفایل‌های از پیش تأیین شدهٔ نرم‌افزار به شما امکان می‌دهند سریعاً و بدون معطلی شروع به کار حرفه‌ای با نرم‌افزار کنید.

امکانات و ویژگی‌های نرم‌افزار InTouch Lock :

– دسترسی Administrator به بیش از ۸۰ ابزار مهم و ضروری سیستم‌عامل، از جمله دسکتاپ، استارت منو، درایوها، کنترل پنل و …

– قفل کردن فایل‌های شخصی و مانع شدن از کپی آنها

– اجازهٔ اجرا ندادن به برنامه‌های خاص

– قفل فلش درایوها

– قفل DVD و CD رام

– قفل کابل Ethernet یا اینترنت

– اجازه ندادن به یوزر برای نصب برنامه‌ها

– دسترسی ندادن به مشاهدهٔ محتویات وبسایت

– اعمال محدودیت‌های اینترنتی

و…

نکات برنامه‌ی InTouch Lock :

– این نسخه با کرک کامل ارائه شده و توسط دانلودلی نصب و تست شده است.

– مقایسه‌ی امکانات این نرم‌افزار با برنامه‌های مشابه را از این‌جا ببینید.

Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8 or 8.1

Intel or AMD CPU – 1000 MHz or more

۲۵۶ MB RAM or more

 

پس از نصب برنامه، فایل Patch_DownLoadLy.iR.exe موجود در پوشه‌ی Crack را با Run as administrator اجرا و روی شکل کلیک کنید.

دانلود

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۴٫۱۷ مگابایت


92