PolyWorks یک محصول و پلتفرم نرم افزاری بین المللی و استاندارد جهت استفاده در مترولوژی سه بعدی است. با استفاده از این برنامه، منافع تکنولوژی اندازه گیری سه بعدی در سازمان های تولید کننده صنعتی به حداکثر خود میرسد. بسته نرم افزاری PolyWorks با تزریق تکنولوژی اندازه گیری سه بعدی به فرایندهای تولیدات صنعتی، میزان بهره وری، کیفیت و سودبخشی را به حداکثر خود می رساند. این برنامه از طراحی اولیه گرفته تا بازرسی و اسمبل نهایی محصول، راه حلهای پیشرفته ای را برای چرخه توسعه محصولات ارائه می دهد.

PolyWorks از طریق افزونه ها با اکثر برندها و تکنولوژی های اندازه گیری تک نقطه و ابرنقطه  سه بعدی ارتباط برقرار میکند و به این طریق گستره وسیعی از مدلها با فرمتهای مختلف را تحت سیطره خود قرار میدهد. این نرم افزار با واسط کاربری قدرتمند، منعطف و همچنین زبان ماکرونویسی کاربرپسندش، مناسبترین راه حلهای نرم افزاری را برای مترولوژی سه بعدی ارائه میدهد. این انعطاف پذیری باعث میشود تا کاربران با موفقیت فرایندهای بازرسی خودکارشان را توسعه و استقرار کنند و یا در زمینه گردش کار اپراتورها برای بهبود عملکرد موثرشان به آنها کمک کند.

این پکیج نرم افزاری شامل دو زیرمجموعه مهم است، یکی PolyWorks Inspector است که یک جعبه ابزار استاندارد صنعتی برای مترولوژی سه بعدی است که برای مهندسی محصول، کمک در اسمبلی و بازرسی نهایی کاربرد فراوان دارد. و ماژول بعدی PolyWorks Modeler است که جهت مهندسی معکوس و مدلینگ و برقراری ارتباط دو طرفه بین مدلهای هندسی دیجیتال و برنامه های CAD/CAM مورد استفاده قرار میگیرد.

 

در فایل Readme.txt در فولدر Crack موجود است.

InnovMetric PolyWorks Metrology Suite 2018 IR3 x86

دانلود بخش 1 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 2 – 519 مگابایت

InnovMetric PolyWorks Metrology Suite 2018 IR2 x64

دانلود بخش 1 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 2 – 783 مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

نسخه‌ی 32 بیتی: 1.49 مگابایت

نسخه‌ی 64 بیتی: 1.75 گیگابایت

دسته‌ها: 1

background