1

IDERA SQL Product Pack 2016-12-26

IDERA مجموعه ای از نرم افزارها و ابزارهای مفید برای متخصصین پایگاه داده SQL است که با استفاده از آنها انجام بسیاری از کارهای روتین و روزمره بسیار ساده تر از گذشته خواهد شد. متخصصین دیتابیس برای کارهایی مثل بکاپ گیری، کنترل منابع، مباحث امنیت، عیب یابی دیتابیس و بسیاری از موارد دیگر روزانه درگیر این امور مربوطه هستند. برای دیتابیسهای کوچک و متوسط شاید استفاده از ابزارهای رایج انجینهای دیتابیس مانند SSMS و … کفایت کند ولی وقتی دیتابیس از حدی بزرگتر میشود و تعداد یوزرها، منابع مصرفی، حساسیتهای آن نیز بیشتر میشود.

قطعا دیتابیسی که روزانه چند صد هزار درخواست بر روی آن اجرا میشود تا دیتابیسی که برای یک شبکه داخلی استفاده میشود فشارهای وارده بیشتری دارد و مباحث مدیریت و حفظ کارآمدی آن بسیار مهمتر است. اینجاست که پای ابزارهای جانبی مانند مجموعه ابزارهای IDERA به میان می آید. استفاده از این ابزارها بسیاری از امور محوله را ساده تر میکند. به عنوان مثال در این مجموعه ابزاری وجود دارد برای دیباگ مسائل رایج در دیتابیسها تحت عنوان SQL Diagnostic Manager. با استفاده از این نرم افزار میتوانید منابع مجازی و فیزیکی مورد استفاده دیتابیس را به صورت لحظه ای بر روی نمودارهایی رصد کنید، کوئری های مورد دار و ضعیف را در دیتابیس تشخیص دهید و آنها را بهینه تر کنید. در مواقع بحرانی آلرتهایی تنظیم کنید تا از طریق ایمیل و یا سایر راه های ارتباطی شما را مطلع کند.

یا ابزار دیگری برای بکاپ گیری از دیتابیس تحت عنوان SQL Safe Backup. این ابزار با سرعتی بالاتر از SQL Server بکاپ میگیرد و قابلیت متمایز آن فشرده سازی در هنگام گرفتن بکاپ است در این صورت بعد از بکاپ گیری نیازمند فشرده سازی آن نخواهید بود. همچنین مشکلات موجود در شبکه جلوی عملیات بکاپ گیری را نمیگیرد. یکی دیگر از مزایای این ابزار بکاپ گیری امکان انتخاب نوع روش بکاپ گیری است. شما میتوانید هر بار یک بکاپ کامل بگیرید و یا فقط قسمتهایی که تغییر کرده اند را به در قالب بکاپهای افزایشی ذخیره کنید. همچنین امکان ارسال نسخه هایی از بکاپ به فضاهای ذخیره سازی ابری مانند Amazon S3 و Microsoft Azure Blob Storage فراهم است. ریستور کردن بکاپ نیز در این ابزار به صورت لحظه ای و سریع انجام میشود.

گاهی اوقات نیازمند این هستید که بدون ریستور کردن دیتابیس اطلاعات موجود در آن را به دلایلی مشاهده کنید در این مواقع ابزاری تحت عنوان Sql Virtual Database به کمک شما می آید. با استفاده از این نرم افزار میتوانید در قالب یک پایگاه داده مجازی اطلاعات موجود در جداول و سایر اشیاء بانک اطلاعاتی را مشاهده کنید و حتی کوئری های مورد نظرتان را بر روی آن اجرا کنید بدون اینکه نگران تداخل با دیتابیس اصلی خود باشید. IDERA شامل ابزارهای مفید دیگری نیز هست که قطعا کارهای روزمره DBA ها را بسیار ساده تر از گذشته میکند.

 

لیست نرم افزارهای موجود:

SQL Admin Toolset

SQL Boost

SQL Defrag

SQL Diagnostic Manager

SQL Safe

SQL Virtual Database

 

روش کرک کردن هر نسخه همراهش موجود است.

دانلود Idera_SQL_Admin_Toolset_1.8.0.294

دانلود Idera_SQL_Boost_2.9.15.0_Retail

دانلود Idera_SQL_Defrag_3.4

دانلود Idera_SQL_Diagnostic_Manager_9.0.0.1189_x64

دانلود Idera_SQL_Diagnostic_Manager_9.0.0.1189_x86

دانلود Idera_SQL_Safe_9.0

دانلود Idera_SQL_Virtual_Database_2.1.1.60_x64

دانلود Idera_SQL_Virtual_Database_2.1.1.60_x86

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

 


92