1

HierCube VCL 5.11.0 D7-XE8-XE10

HierCube مجموعه ای از کامپوننتهای کارآمد برای ساخت برنامه های OLAP در دلفی است. واژه فوق سرنام عبارات Online Analytical Processing به معنی پردازش تحلیلی آنلاین است. در این تکنولوژی فراتر از مفاهیم دیتابیس، داده های کسب و کار به صورت چند بعدی آنالیز میشود و با این روش امکان استخراج اطلاعاتی از سیستم داریم که در حالت عادی شاید به سختی میسر باشد. این شیوه پردازش داده باعث تسهیل انجام محاسبات پیچیده و مدلسازی ساده تر فرایندهای کسب و کار سازمانها میشود.

در بسیاری از نرم افزارهای هوش تجاری از این تکنیک جهت پردازش داده ها استفاده میکنند. در واقع olap با در دست گرفتن بخش پردازش و دیتاماینینگ اطلاعات سازمان، خروجی ساده و قابل درکی را برای مدیران رده بالا در اختیار قرار میدهد. بر اساس این اطلاعات امکان اتخاذ تصمیمات سطح بالا و استراتژیک میسر خواهد بود. این کامپوننت برای دلفی و C++ Builder ارائه شده است و به کمک آن برنامه نویسان قادر خواهند بود به منابع داده ای همانند یک منبع فلت و مسطح دسترسی داشته باشند و امکان ساختاربندی اولیه برنامه کار آسانی خواهد بود.

این کامپوننت از ساختار تحلیلی چند بعدی و کامپوزیت و همچنین ساختارهای وراثتی به خوبی پشتیبانی میکند و شما قادر هستید مدلهای مد نظر خود را بر اساس شرایط موجود انتخاب کنید. HierCube به صورت کامل از یونیکد پشتیبانی میکند که به معنای پشتیبانی کامل برنامه از زبانهایی همچون فارسی و عربی است. در این کامپوننت امکان تولید خلاصه گزارشهایی بر مبنای رکوردهای موجود در جداول، بر اساس فرمولهای از پیش تعریف شده و یا بر اساس توابع از پیش تعریف شده کاربران وجود دارد. همچنین امکان تعریف گروه های کاربری، مرتب سازی، فیلترینگ داده ها و … وجود دارد. از داده های موجود در گرید میتوان خروجی های مختلفی برای اکسل، ورد، پی دی اف، تکست و … گرفت که ویژگی ارزشمندی است. امکان بومی سازی کامپوننت بر اساس نیازهای منطقه ای نیز بسیار ساده و به دور از پیچیدگی های غیر ضروری مقدور است.

HierCube Compatibility

Supporting OS: Windows 2000 or above.

برنامه نویسان بهتر می دانند.

دانلود HierCube_VCL_5.11.0_D7-XE8_Full_Source

دانلود HierCube_VCL_5.11.0_XE10_Full_Source

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۷۲ + ۴۱ مگابایت


92