1

Google Photos 1.14.0.114800181 for Android +4.0

Google Photos خانه ای برای تمامی عکسها و ویدیوهای شماست. قابل جستجو بوده و میتواند بر اساس افراد، مکان ها و سایر موارد، تصاویر و ویدئوهای شما را سازماندهی کند.

 

امکانات و ویژگی‌های برنامه Google Photos:

  • جستجوی بصری: تصاویر شما اکنون بر اساس افراد، مکان و چیزهای دیگری که در تصاویر شما موجود می باشد قابل جستجو می باشد. به دنبال همان عکسی هستید که در هاوایی گرفته بودید؟ کافی است واژه مربوط به آن را جستجو کنید، حتی اگر هیچ توصیفی برای عکس وارد نشده باشد.
  • پشتیبان گیری خودکار: تمامی تصاویر و ویدیو های خود را در تمامی دستگاههای خود در دسترس قرار دهید. از  فضای ذخیره سازی ابری که با کیفیت بالایی برای شما به رایگان قرار داده شده است، استفاده کرده و بین حساب های کاربری گوگل خود به اشتراک بگذارید.
  • در مصرف فضای دستگاه خود صرفه جویی کنید: Google Photos به شما اجازه می دهد که از از فایل های خود پشتیبان تهیه کنید، بنابراین هیچگاه مجبور نخواهید بود برای داشتن فضای بیشتر، عکس های خود را پاک کنید.
  • تصاویر را وارد زندگی خود کنید: بطور خودکار تصاویر را با استفاده از انیمیشن ها و داستانهای مختلف به یک فیلم تبدیل کنید.
  • ویرایش: تصاویر را با اشاره یک انگشت تغییر دهید. از  ابزارهای ویرایش عکس و ویدیو قدرتمند برای اعمال فیلترها، تنظیم رنگها و موارد دیگر استفاده کنید.
  • به اشتراک گذاری:  صدها تصویر را به سرعت با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

تغییرات آخرین نسخه Google Photos 1.14.0.114800181:

Introducing shared albums – a new way to pool photos and videos with whomever you want, on Android, iOS, and the web.
Just select photos and tap “New shared album” in the Share menu. People you send the link to can add their photos and get notified when new photos are added.
Privately sharing all the photos you took – and getting the ones you didn’t – has never been easier.

اطلاعات بیشتر در مورد Google Photos را در صفحه Google Play ببینید.

اندروید ۴ و بالاتر

 

فایل قرار داده شده را دانلود کرده، به دستگاه خود منتقل کرده و نصب نمایید.

دانلود Google Photos 1.14.0.114800181

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲۴ مگابایت

 


92