1

Golden Software Surfer 15.4.354 x64

Golden Software Surfer نرم افزاری کارآمد برای مدلینگ و نقشه برداری سه بعدی از داده هاست. این برنامه به صورت گسترده ای برای مدلسازی عوارض زمین، نقشه برداری و سه بعدی سازی عمق دریا، آنالیز سطوح زمینی و زیر سطحی، مدلسازی و بصری سازی حوزه های آبخیز و … استفاده میشود. در واقع این برنامه اطلاعات خام ورودی XYZ را به نقشه های سه بعدی قابل چاپ تبدیل میکند. یکی از مزیت های این برنامه در مقابل سایر رقبا تکنیک های شبکه بندی متنوع و انعطاف پذیری زیاد در تغییر پارامتریک شبکه بندی ها میباشد.

در این برنامه شما میتوانید اطلاعات شبکه بندی سایر فرمتهای از جمله فایلهای USGS, DEM و ESRI نیز وارد کنید. نقشه نهایی در این برنامه کاملا به صورت سه بعدی است و تمامی پستی و بلندی ها با رنگهای مختلف و به وضوح به نمایش گذاشته میشود. برای نمای بهتر حالت سه بعدی در قسمتهای لازم به صورت خودکار سایه گذاری نیز انجام میشود. شما میتوانید نقشه های پایه را با سایر نقشه های که در لایه های اطلاعاتی دیگری تهیه شده با یکدیگر ادغام کنید و خروجی های گرافیکی بسیار غنی دریافت کنید. از آنجایی که خروجی این برنامه کاربرد بسیار زیادی در ارائه اطلاعات دارد، تقریبا تمامی قسمتهای پروژه به سلیقه شما قابل تغییر است و نتیجه کار باب میل شما خواهد بود. توصیه میکنیم در بین برنامه های نقشه برداری سه بعدی Golden Software Surfer را از قلم نندازید و حتما برای یکبار آن را تست کنید.

Golden Software Surfer Compatibility:

 

 

درمورد نسخه‌ی 15، پس از نصب، فایل Patch موجود در پوشه‌ی Crack را با Run as administrator اجرا و اعمال کنید؛ نرم‌افزار بدون زمان انقضا، فعال می‌شود.

در مورد نسخه‌ی 13 از یکی از دو Keygen موجود، برای رجیستر کردن نرم افزار استفاده کنید.

آخرین نسخه در 6 بهمن 96 در ویندوز 10 64 بیتی نصب و با موفقیت فعال شده است.

دانلود Golden_Software_Surfer_15.4.354_x64

دانلود Golden Software Surfer_15.3.307

دانلود Golden_Software_Surfer_15.3.307_New_Crack

دانلود Golden Software Surfer_15 Full User’s Guide

دانلود Golden Software Surfer_13.6.618 x86 x64 (آخرین نسخه قابل نصب در ویندوز XP)

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

153 مگابایت

92