fe-safe محصول شرکت Safe Technology بوده که اکنون جزئی از شرکت Dassault Systèmes می‌باشد و یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای تحلیل خستگی به روش المان محدود است. این نرم افزار برای کاربران خود برای تعریف مدلهای مختلف و روش انجام آنالیز امکانات را در اختیار میگذارد، تا جایی که اکثر مدلهای صنعتی به کمک این نرم افزار قابل تحلیل می باشد.
fe-safe برای بسیار از صنایع اساسی نظیر صنایع خودروسازی، صنایع دفاعی، دریایی، صنایع نیروگاهی، مهندسی پزشکی و … از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
fe-safe اولین نرم افزاری است که برای تحلیل های خستگی طراحی و گسترش یافت و از این رو بهترین و کارآمدترین روشهای تحلیل های خستگی را از این نرم افزار می‌توان تهیه نمود.
یکی از بهترین امکانات این نرم افزار را می‌توان تحلیل خستگی ترمومکانیکی، خستگی خزش و خستگی در مدل‌های کامپوزیتی دانست که آن را تبدیل به یک مجموعه منحصر به فرد تحلیل می‌کند و در واقع با حداقل پیچیدگی نرم افزاری سخت ترین مدلهای خستگی را برای کاربران شبیه سازی می‌کند.
آنچه صنعت همواره از مهندسی مطالبه می‌کند استفاده از حداقل ها برای تولید حداکثر تولید و به تعبیری بیشترین راندمان است. اما لزوم تضمین طرح های مهندسی تداوم عملکزد آنهاست و این امر، حاصل نمی‌شود مگر با شبیه‌سازی چرخه های طولانی مکانیزم های مهندسی.
بسیاری از مجموعه های صنعتی از روش‌های المان محدود برای طراحی محصولات خود و بخصوص آنالیز تنش بهره می‌گیرند، اما بواسطه عدم وجود نرم افزارهای تحلیل حستگی کارآمد، برای تحلیل هایی از این دست همچنان به محاسبات دستی رجوع میکنند که کار را تا حد زیادی دشوار میکند. اما fe-safe با ساده سازی روش تعریف مسائل خستگی این امکان را به بهترین وجه در اختیار کاربران صنعتی خود قرار می‌دهد.

موارد قابل محاسبه توسط نرم‌افزار fe-safe :

– عمر مفید یک محصول

– امکان بروز ترک در یک جزء

– اطمینان پذیری ماده برای کاربرد در زمان طولانی

– اطمینان از طراحی

– نحوه تاثیر بارگذاری بر چرخه عمر

و…

 

نکات برنامه‌ی fe-safe :

– نرم افزار با لایسنس کامل ارائه شده و توسط دانلولی نصب و تست شده است.

– نسخه‌ی ارائه‌شده نسخه‌های ۶٫۱۴ و ۲۰۱۶ نرم‌افزار Abaqus را پشتیبانی می‌کند.

لیست پلت‌فرم‌های پشتیبانی‌شده در نسخه‌های مختلف این برنامه را از این‌جا ببینید.

 

نسخه ۶٫۵:

ابتدا با نرم‌افزارهایی مثل DAEMON Tools یا UltraISO و یا PowerISO و از طریق درایو مجازی، ایمیج نرم‌افزار را Mount کرده و با اجرای فایل setup.exe شروع به نصب نرم‌افزار کنید. دو روش نصب وجود دارد که یکی درصورتی است که SIMULIA ABAQUS FlexLM License Server نصب نشده باشد و دیگری برای زمانی است که نصب باشد؛ که در این‌جا روش اول گفته می‌شود:

در مورد نسخه‌ی ۶۴ بیتی در مرحله‌ی انتخاب نوع لایسنس Node-locked: installs a local FlexNet service for licensing را انتخاب کرده و سپس فایل License_DownLoadLy.iR.lic را از مسیر Crackx64 وارد کنید. نصب را ادامه و کامل کنید. سپس ویندوز را راه‌اندازی مجدد کنید. برنامه را اجرا کرده و پس از نمایش پنجره‌ی نوع لایسنس گزینه‌ی Node-locked license را انتخاب کرده و در قسمت Port عدد ۲۷۰۱۱ را وارد کنید.

برای نسخه‌ی ۳۲ بیتی پس از پایان نصب پوشه‌ی flexnet موجود در مسیر Crackx86 در محل نصب برنامه کپی کرده و سپس فایل Server_Install_DownLoadLy.iR.bat را با Run as administrator اجرا کنید. ویندوز را ریست کرده و بقیه‌ی مراحل را مانند نسخه‌ی ۶۴ بیتی انجام دهید.

درصورت نصب بودن SIMULIA ABAQUS FlexLM License Server، از روش دوم که در فایل Readme.txt آمده است استفاده کنید.

برای نسخه ۲۰۱۶ از فایل Readme موجود در پوشه Crack فایل ISO استفاده کنید.

از نسخه‌ی ۲۰۱۷، این نرم‌افزار به‌صورت یک‌پارچه در مجموعه‌ی DS SIMULIA Suite ارائه می‌شود.

دانلود fe-safe 2017 Windows/Linux


دانلود fe-safe 2016 HF3 x64

fe-safe 6.5-2

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۱۹۹ مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱ گیگابایت


دسته‌ها: 1

background