1

ESTECO modeFRONTIER 2016 Win/Mac/Linux

modeFRONTIER پتلفرمی یکپارچه برای بهینه سازی چند هدفه و چند رشته ای است. این ابزار شکاف بین ابزارها و تصمیم گیری را پر میکند. این برنامه با ادغام شدن با سایر ابزارهای مهندسی امکان خودکار سازی فرایندهای شبیه سازی و تسهیل فرایندهای تصمیم گیری را برای مهندسین فراهم آورده است. در دنیای کسب و کار های تجاری امروز، رویکرد چند رشته ای یکی از عناصر کلیدی موفقیت در فرایندهای طراحی است. طراحان برای دست یافتن به بهینه ترین حالتهای طراحی نیازمند این هستند که به صورت همزمان از زوایای مختلفی طراحی را مورد بررسی  قرار دهند که برای این کار نیز چاره ای جز راه حلهای چند رشته ای و اصطلاحا Multi-Disciplinary وجود ندارد. هر راه حلی به جز استفاده از این تکنیک منجر به افزایش پیچیدگی و عواقب مرتبط با آن خواهد شد.

نرم افزار modeFRONTIER دقیقا با همین هدف عرضه شده است، این برنامه فرایند طراحی را از نقطه نظرهای مختلف و با در نظر گرفتن اهداف، پارامترها و متریک های مختلفی در رشته های متعددی مورد بررسی و آنالیز قرار میدهد و کمک دست بسیار خوبی برای اتخاذ تصمیمات به صورت چند رشته ای است. خط کاری قدرتمند این نرم افزار، اجرای زنجیره پیچییده فرایندهای بهینه سازی طراحی را آسان میکند و نرم افزار با در نظر گرفتن پارامترها و آنالیزهای مختلف بهترین راه حل های ممکن را در اختیار مهندسین قرار میدهد.

تمامی کارهای بهینه سازی در این برنامه تنها با چند کلیک انجام خواهد گرفت. امکان مدلسازی و شبیه سازی فرایندها در یک محیط شبه واقعی قابل انجام است. این برنامه ابزارهای مختلفی برای تحلیل طراحی از جنبه های مختلف داراست که با رعایت توصیه های این برنامه و تصمیمات نهایی کاربر میتوان به طرح هایی از همه لحاظ بهینه دست یافت. در طرح های پیچیده امکان جستجو در بین عناصر و اجزای طراحی امری ضروری است که این برنامه با در اختیار داشتن جستجوگری قدرتمند این کار را هر چه آسانتر کرده است. همچنین به دلیل یکپارچگی خوب این برنامه با سایر ابزارهای مهندسی امکان استفاده از داده های سایر نرم افزارهای مرتبط مانند EXCEL ،ANSYS ،SolidWorks ،Abaqus ،Autodesk ،CATIA و MATLAB مقدور است و میتوان به بهترین شکل در یک پلتفرم واحد به بهینه سازی طراحی محصول پرداخت.

Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7 32 bit
Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7 64 bit
Linux i586
Linux x64

فایل Readme.txt‌ در فولدر Crack را ببینید.

این نسخه در ۲۹ بهمن ۹۵ در ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی نصب و با موفقیت فعال شده است.

دانلود ESTECO modeFRONTIER 2016

دانلود ESTECO modeFRONTIER 2016 Mac

دانلود ESTECO modeFRONTIER 2016 Linux

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۵۰۳ + ۶۴۳ + ۵۰۸ مگابایت


92