1

EMS Advanced PDF Generator 2.0.0.0 Full Source

Advanced PDF Generator کامپوننتی مفید برای برنامه نویسان دلفی و C++ Builder است که توسط آن امکان ساخت آسان فایلهای PDF وجود دارد. اگر در برنامه خود نیازمند تولید گزارشهای پی دی اف هستید دیگر نیازی نیست کدنویسی این قسمت را خود انجام دهید. حتی لازم نیست در مورد فرمت پی دی اف و چگونگی ذخیره سازی داده ها در این فرمت اطلاعاتی کسب کنید. همه این کارها را به این کتابخانه قدرمند بسپارید. در این کتابخانه به راحتی میتواند جداول بزرگ را به چندین بخش مجزا بشکند تا در صفحات مختلف سند پی دی اف به درستی تطبیق پیدا کند.

همچنین به صورت کامل از جداول توکار پشتیبانی میشود. به راحتی میتوانید تصاویر jpg و bmp را به فایلهای خود اضافه کنید. علاوه بر تصاویر نقشه بیتی امکان اضافه کردن تصاویر وکتور با فرمتهای EMF و WMF نیز وجود دارد که در بین کتابخانه های این دسته ویژگی سودمندی است. به عبارت دیگر شما هر نوع تصویری که قابل لود شدن در کامپوننت TGraphic باشد را میتوانید به سندهای pdf نیز اضافه کنید. امکان افزودن لینکهای داخلی درونی متنی و همچنین لینکهای خارجی نیز در اسناد تولید شده وجود دارد.

این کتابخانه با زبان فارسی کاملا سازگار است چرا که از یونیکد به صورت کامل پشتیبانی میکند. امکان رمزنگاری اسناد نیز وجود دارد، این رمزگذاری به دو روش ۴۰ بیتی و ۱۲۸ بیتی انجام میشود. برای فایلهای تولید شده امکان تکمیل پراپرتی هایی همچون مولف، کلمات کلیدی، ناشر، موضوع، عنوان و … وجود دارد. این خصیصه ها معمولا در هنگام نمایش فایلها در حالت Detail در ویندوز نمایش داده میشوند و البته میتوان در آینده بر اساس این پراپرتی ها فایلهای pdf را سازمان دهی کرد. این کامپوننت تقریبا هرآنچه برای تولید فایلهای PDF نیاز دارید را برای شما فراهم کرده است. استفاده از آن آسان است و با توجه به مستندات کاملی که دارد گزینه ای مناسب برای استفاده در پروژه های شماست.

Advanced PDF Generator System Requirements

Delphi 5-7, 2005-2007, 2009, 2010, XE-XE8, 10 Seattle and C++ Builder 5-6, 2006-2007, 2009, 2010, XE-XE8, 10 Seattle support

با استفاده از سریال موجود در فایل Serial.txt نرم افزار را رجیستر کنید.

دانلود Advanced_PDF_Generator_2.0.0.0_Full_Source

دانلود EMS_Advanced_PDF_Generator_1.5.5.0_D5-XE10

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۷٫۵ مگابایت

92