1

Dr.Explain Ultima 5.4.1034 Multilingual

Dr.Explain نرم افزاری مناسب جهت طراحی فایلهای راهنما برای نرم افزارها است. بعد از توسعه یک نرم افزار، برنامه نویسان نیاز دارند تا قسمتهای مختلف برنامه را به گونه ای به کاربران آموزش دهند. یکی از بهترین روشهایی که امروز در اکثر نرم افزارها نیز مورد استفاده قرار میگیرد، قرار دادن راهنمای متنی و تصویری برنامه در پکیج برنامه است و کاربران به راحتی از منوی Help برنامه میتوانند به محتوای آموزشی دسترسی پیدا کنند.

فایلهای راهنما فرمتهای مختلفی دارند مانند فرمتهای CHM, PDF, RTF و Html و …، با استفاده از Dr.Explain شما میتوانید تمامی این نوع فرمتها را برای راهنمای برنامه خود طراحی کنید. محیط کاری این برنامه ساده و خلوت طراحی شده است و بدون درگیر شدن با رابط کاربری میتوانید خیلی سریع راهنمای مورد نظر خود را طراحی و عرضه کنید. یکی از ویژگی های بارز این محصول آنالیز و تشخیص خودکار قسمتهای مختلف رابط کاربری برنامه شماست. به عنوان مثال اگر بخواهید گزینه ای مختلف نوار ابزار را توضیح دهید، برنامه به صورت خودکار اجزای داخلی آن را تشخیص میدهد و میتوانید با استفاده از توضیحات متنی و فلشهای مختلف قسمت مورد نظر را شرح دهید. بعد از اتمام کار تنها با زدن یک دکمه و انتخاب خروجی مورد نظر میتوانید فایل راهنمای نهایی را با هر یکی از فرمتهای HTML, CHM, RTF و یا PDF دریافت کنید و در منوی Help برنامه خود به این فایل لینک کنید. قابل ذکر است که برنامه های تولید راهنما به تعداد کمی طراحی شده اند و این برنامه در بین رقبا هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ قابلیتها و سهولت استفاده جز بهترینها محسوب میشود.

Dr.Explain Ultima Minimum system requirements

Hardware: PC 1Ghz, RAM 512 Mb, HDD free space 200 Mb
OS: MS Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 7 / 8 

 

 

فایل Loader موجود در فولدر Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کرده و آن را اجرا کنید. برای اجرای هر بار برنامه باید Loader را اجرا کنید.

دانلود Dr.Explain_Ultima_5.4.1034_Multilingual

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۴۸ مگابایت


92